Сорокін Михайло Іванович

Посада Голова комітету арбітрів ФФРР, Рефері, Арбітр
Національність
Мобільний номер телефону 098-609-63-83
Завершенні матчі
26.09.21 11:00
Сокіл с.Межирічка
1 6
Спортінг с.Котівка
2  
26.09.21 11:00
Сокіл с.Межирічка
1
6
Спортінг с.Котівка
2  
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
19.09.21 15:00
Спортінг с.Котівка
1 5
Арсенал с.Чайківка
1  
19.09.21 15:00
Спортінг с.Котівка
1
5
Арсенал с.Чайківка
1  
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Арена-Забілоччя 12.09.21 15:00
Фортуна с.Забілоччя
4 0
СК Титан м.Радомишль
2  
12.09.21 15:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
4
0
СК Титан м.Радомишль
2  
| Рефері: Сорокін
| Арена-Забілоччя | Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
12.09.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
2 1
ФК Рудня м.Радомишль
2  
12.09.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
2
1
ФК Рудня м.Радомишль
2  
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
29.08.21 15:00
Спортінг с.Котівка
3 3
Сокіл с.Межирічка
4 1
29.08.21 15:00
Спортінг с.Котівка
3
3
Сокіл с.Межирічка
4 1
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
24.08.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1 2
Спортінг с.Котівка
3  
24.08.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1
2
Спортінг с.Котівка
3  
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
15.08.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
5 0
Вепр с.Веприн
   
15.08.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
5
0
Вепр с.Веприн
   
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
14.08.21 17:00
Сокіл с.Межирічка
5 3
ФК Рудня м.Радомишль
1  
14.08.21 17:00
Сокіл с.Межирічка
5
3
ФК Рудня м.Радомишль
1  
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Арена-Забілоччя 25.07.21 16:00
Фортуна с.Забілоччя
3 0
Арсенал с.Чайківка
5  
25.07.21 16:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
3
0
Арсенал с.Чайківка
5  
| Рефері: Сорокін
| Арена-Забілоччя | Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
18.07.21 16:00
Явір с.Потіївка
0 3
Фортуна с.Забілоччя
1 1
18.07.21 16:00
Явір с.Потіївка
0
3
Фортуна с.Забілоччя
1 1
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
11.07.21 16:00
Спортінг с.Котівка
1 3
Полісся с.Ставки
4  
11.07.21 16:00
Спортінг с.Котівка
1
3
Полісся с.Ставки
4  
| Арбітр: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
04.07.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1 1
Арсенал с.Чайківка
2  
04.07.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1
1
Арсенал с.Чайківка
2  
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
28.06.21 11:00
Вепр с.Веприн
3 4
Спортінг с.Котівка
3  
28.06.21 11:00
Вепр с.Веприн
3
4
Спортінг с.Котівка
3  
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
27.06.21 16:00
Явір с.Потіївка
4 2
Арсенал с.Чайківка
2 1
27.06.21 16:00
Явір с.Потіївка
4
2
Арсенал с.Чайківка
2 1
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
20.06.21 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
10 2
Арсенал с.Чайківка
1  
20.06.21 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
10
2
Арсенал с.Чайківка
1  
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Авангард 30.05.21 11:00
СК Титан м.Радомишль
1 2
Метеор-Мірча
   
30.05.21 11:00
Авангард
СК Титан м.Радомишль
1
2
Метеор-Мірча
   
| Рефері: Янович (Авангард)
| Авангард | Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
16.05.21 15:00
Спортінг с.Котівка
5 2
Вепр с.Веприн
1  
16.05.21 15:00
Спортінг с.Котівка
5
2
Вепр с.Веприн
1  
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
16.05.21 12:00
ФК Рудня м.Радомишль
1 4
Вікторія с.Вишевичі
1  
16.05.21 12:00
ФК Рудня м.Радомишль
1
4
Вікторія с.Вишевичі
1  
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович