Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу

2021
Фінальна частина
Вища ліга
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
10
10
0
0
60
9
51
30
2
10
8
0
2
40
20
20
24
3
10
4
1
5
23
35
-12
13
4
10
4
1
5
18
25
-7
13
5
10
2
0
8
11
37
-26
6
6
10
1
0
9
19
45
-26
3
Полісся с.Ставки
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Фортуна с.Забілоччя
Явір с.Потіївка
Метеор-Мірча
СК Титан м.Радомишль
1 Полісся с.Ставки 4–1 9–0 5–0
2 Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль 1–5 6–2 5–3
3 Фортуна с.Забілоччя 2–11 4–2 4–0
4 Явір с.Потіївка 1–3 4–1 4–3
5 Метеор-Мірча 1–4 0–3 0–3
6 СК Титан м.Радомишль 1–7 4–3 1–4
1
2
3
4
5
6
Матч Тижня 1
15.08.21
- 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
5 3
СК Титан м.Радомишль
15.08.21
- 16:00
Явір с.Потіївка
1 3
Полісся с.Ставки
15.08.21
- 17:00
Фортуна с.Забілоччя
4 2
Метеор-Мірча
Матч Тижня 2
22.08.21
- 10:00
Метеор-Мірча
0 3
Явір с.Потіївка
22.08.21
- 11:00
СК Титан м.Радомишль
4 3
Фортуна с.Забілоччя
22.08.21
- 16:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
1 5
Полісся с.Ставки
Матч Тижня 3
29.08.21
- 11:00
Метеор-Мірча
1 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
29.08.21
- 11:00
Явір с.Потіївка
4 3
СК Титан м.Радомишль
29.08.21
- 12:00
Полісся с.Ставки
9 0
Фортуна с.Забілоччя
Матч Тижня 4
05.09.21
- 11:00
Метеор-Мірча
0 3
Фортуна с.Забілоччя
05.09.21
- 13:00
СК Титан м.Радомишль
1 7
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
05.09.21
- 15:00
Полісся с.Ставки
5 0
Явір с.Потіївка
Матч Тижня 5
12.09.21
- 13:00
Явір с.Потіївка
4 1
Метеор-Мірча
12.09.21
- 15:00
Полісся с.Ставки
4 1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
12.09.21
- 15:00
Фортуна с.Забілоччя
4 0
СК Титан м.Радомишль
Матч Тижня 6
19.09.21
- 11:00
СК Титан м.Радомишль
1 4
Явір с.Потіївка
19.09.21
- 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
6 2
Метеор-Мірча
19.09.21
- 16:00
Фортуна с.Забілоччя
2 11
Полісся с.Ставки
Перша ліга
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
12
11
1
0
42
15
27
34
2
12
8
1
3
50
22
28
25
3
12
7
1
4
38
20
18
22
4
12
6
0
6
20
25
-5
18
5
12
5
1
6
21
26
-5
16
6
12
2
0
10
22
40
-18
6
7
12
1
0
11
13
50
-37
3
Арсенал с.Чайківка
Сокіл с.Межирічка
Спортінг с.Котівка
Вікторія с.Вишевичі
Дружба с.Велика Рача
ФК Рудня м.Радомишль
Вепр с.Веприн
1 Арсенал с.Чайківка 5–3 4–1 5–2 3–1
2 Сокіл с.Межирічка 1–6 3–0 5–3 13–0
3 Спортінг с.Котівка 1–5 3–3 5–0
4 Вікторія с.Вишевичі 0–3 0–3 5–1
5 Дружба с.Велика Рача 1–2 3–0 2–1 5–0
6 ФК Рудня м.Радомишль 1–4 3–6 1–2
7 Вепр с.Веприн 1–4 0–3 0–5
1
2
3
4
5
6
7
8
Матч Тижня 1
15.08.21
- 11:00
Дружба с.Велика Рача
5 0
Вепр с.Веприн
15.08.21
- 15:00
Сокіл с.Межирічка
3 0
Вікторія с.Вишевичі
15.08.21
- 16:00
Арсенал с.Чайківка
5 3
Спортінг с.Котівка
Матч Тижня 2
21.08.21
- 16:00
ФК Рудня м.Радомишль
1 2
Дружба с.Велика Рача
22.08.21
- 11:00
Вікторія с.Вишевичі
0 3
Арсенал с.Чайківка
22.08.21
- 11:00
Вепр с.Веприн
0 3
Сокіл с.Межирічка
Матч Тижня 3
14.08.21
- 17:00
Сокіл с.Межирічка
5 3
ФК Рудня м.Радомишль
24.08.21
- 11:00
Дружба с.Велика Рача
1 2
Спортінг с.Котівка
24.08.21
- 11:00
Арсенал с.Чайківка
3 1
Вепр с.Веприн
Матч Тижня 4
29.08.21
- 11:00
Вікторія с.Вишевичі
5 1
Дружба с.Велика Рача
29.08.21
- 13:00
ФК Рудня м.Радомишль
1 4
Арсенал с.Чайківка
29.08.21
- 15:00
Спортінг с.Котівка
3 3
Сокіл с.Межирічка
Матч Тижня 5
05.09.21
- 11:00
Вепр с.Веприн
1 4
Арсенал с.Чайківка
05.09.21
- 14:00
Спортінг с.Котівка
5 0
Дружба с.Велика Рача
05.09.21
- 16:00
ФК Рудня м.Радомишль
3 6
Сокіл с.Межирічка
Матч Тижня 6
12.09.21
- 11:00
Дружба с.Велика Рача
2 1
ФК Рудня м.Радомишль
12.09.21
- 12:00
Арсенал с.Чайківка
4 1
Вікторія с.Вишевичі
12.09.21
- 12:00
Сокіл с.Межирічка
13 0
Вепр с.Веприн
Матч Тижня 7
19.09.21
- 11:00
Вікторія с.Вишевичі
0 3
Сокіл с.Межирічка
19.09.21
- 11:00
Вепр с.Веприн
0 5
Дружба с.Велика Рача
19.09.21
- 15:00
Спортінг с.Котівка
1 5
Арсенал с.Чайківка
Матч Тижня 8
26.09.21
- 11:00
Сокіл с.Межирічка
1 6
Спортінг с.Котівка
26.09.21
- 11:00
Дружба с.Велика Рача
3 0
Вікторія с.Вишевичі
26.09.21
- 13:30
Арсенал с.Чайківка
5 2
ФК Рудня м.Радомишль
Група Б
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
10
9
1
0
53
11
42
28
2
10
7
1
2
29
16
13
22
3
10
4
2
4
22
18
4
14
4
10
3
2
5
15
30
-15
11
5
10
3
1
6
24
31
-7
10
6
10
0
1
9
5
42
-37
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Фортуна с.Забілоччя
Явір с.Потіївка
Арсенал с.Чайківка
Сокіл с.Межирічка
Дружба с.Велика Рача
1 Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4–2
4–1
10–2
8–1
11–0
2 Фортуна с.Забілоччя
1–4
1–1
3–0
4–1
5–2
3 Явір с.Потіївка
0–4
0–3
4–2
5–0
9–0
4 Арсенал с.Чайківка
2–4
0–4
0–0
2–1
2–0
5 Сокіл с.Межирічка
2–2
4–5
3–0
3–4
2–0
6 Дружба с.Велика Рача
0–2
0–1
1–2
1–1
1–7
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Матч Тижня 1
22.05.21
- 14:00
Сокіл с.Межирічка
4 5
Фортуна с.Забілоччя
23.05.21
- 00:00
Арсенал с.Чайківка
0 0
Явір с.Потіївка
23.05.21
- 00:00
Дружба с.Велика Рача
0 2
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Матч Тижня 2
30.05.21
- 11:00
Явір с.Потіївка
9 0
Дружба с.Велика Рача
30.05.21
- 12:00
Арсенал с.Чайківка
2 1
Сокіл с.Межирічка
30.05.21
- 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4 2
Фортуна с.Забілоччя
Матч Тижня 3
06.06.21
- 13:00
Фортуна с.Забілоччя
1 1
Явір с.Потіївка
06.06.21
- 14:00
Сокіл с.Межирічка
2 2
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
04.07.21
- 11:00
Дружба с.Велика Рача
1 1
Арсенал с.Чайківка
Матч Тижня 4
13.06.21
- 11:00
Явір с.Потіївка
0 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
13.06.21
- 11:00
Дружба с.Велика Рача
1 7
Сокіл с.Межирічка
13.06.21
- 12:00
Арсенал с.Чайківка
0 4
Фортуна с.Забілоччя
Матч Тижня 5
20.06.21
- 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
10 2
Арсенал с.Чайківка
20.06.21
- 12:00
Фортуна с.Забілоччя
5 2
Дружба с.Велика Рача
20.06.21
- 15:00
Сокіл с.Межирічка
3 0
Явір с.Потіївка
Матч Тижня 6
27.06.21
- 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
11 0
Дружба с.Велика Рача
27.06.21
- 16:00
Фортуна с.Забілоччя
4 1
Сокіл с.Межирічка
27.06.21
- 16:00
Явір с.Потіївка
4 2
Арсенал с.Чайківка
Матч Тижня 7
11.07.21
- 11:00
Дружба с.Велика Рача
1 2
Явір с.Потіївка
11.07.21
- 12:00
Сокіл с.Межирічка
3 4
Арсенал с.Чайківка
11.07.21
- 17:00
Фортуна с.Забілоччя
1 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Матч Тижня 8
18.07.21
- 11:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
8 1
Сокіл с.Межирічка
18.07.21
- 11:00
Арсенал с.Чайківка
2 0
Дружба с.Велика Рача
18.07.21
- 16:00
Явір с.Потіївка
0 3
Фортуна с.Забілоччя
Матч Тижня 9
25.07.21
- 11:00
Сокіл с.Межирічка
2 0
Дружба с.Велика Рача
25.07.21
- 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4 1
Явір с.Потіївка
25.07.21
- 16:00
Фортуна с.Забілоччя
3 0
Арсенал с.Чайківка
Матч Тижня 10
01.08.21
- 00:00
Явір с.Потіївка
5 0
Сокіл с.Межирічка
01.08.21
- 00:00
Арсенал с.Чайківка
2 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
01.08.21
- 00:00
Дружба с.Велика Рача
0 1
Фортуна с.Забілоччя
Група А
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
12
12
0
0
87
5
82
36
2
12
9
0
3
30
25
5
27
3
12
6
1
5
31
30
1
19
4
12
6
0
6
17
24
-7
18
5
12
5
1
6
29
37
-8
16
6
12
2
0
10
17
38
-21
6
7
12
1
0
11
17
69
-52
3
Полісся с.Ставки
Метеор-Мірча
СК Титан м.Радомишль
Вікторія с.Вишевичі
Спортінг с.Котівка
ФК Рудня м.Радомишль
Вепр с.Веприн
1 Полісся с.Ставки
5–0
9–3
5–0
8–0
4–0
21–0
2 Метеор-Мірча
0–5
3–2
1–0
5–3
2–1
3–1
3 СК Титан м.Радомишль
1–4
1–2
4–0
3–1
3–2
3–1
4 Вікторія с.Вишевичі
0–3
1–3
1–0
2–1
1–3
1–0
5 Спортінг с.Котівка
1–3
3–1
3–3
3–4
1–0
5–2
6 ФК Рудня м.Радомишль
0–4
1–5
2–4
1–4
3–4
4–2
7 Вепр с.Веприн
0–16
2–5
2–4
0–3
3–4
4–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Матч Тижня 1
16.05.21
- 12:00
ФК Рудня м.Радомишль
1 4
Вікторія с.Вишевичі
16.05.21
- 15:00
Полісся с.Ставки
5 0
Метеор-Мірча
16.05.21
- 15:00
Спортінг с.Котівка
5 2
Вепр с.Веприн
Матч Тижня 2
23.05.21
- 11:00
Метеор-Мірча
2 1
ФК Рудня м.Радомишль
23.05.21
- 15:00
Вікторія с.Вишевичі
1 0
СК Титан м.Радомишль
05.06.21
- 12:00
Вепр с.Веприн
0 16
Полісся с.Ставки
Матч Тижня 3
30.05.21
- 11:00
СК Титан м.Радомишль
1 2
Метеор-Мірча
30.05.21
- 14:00
ФК Рудня м.Радомишль
4 2
Вепр с.Веприн
30.05.21
- 16:00
Полісся с.Ставки
8 0
Спортінг с.Котівка
Матч Тижня 4
06.06.21
- 12:00
Метеор-Мірча
1 0
Вікторія с.Вишевичі
06.06.21
- 16:00
Вепр с.Веприн
2 4
СК Титан м.Радомишль
06.06.21
- 16:00
Спортінг с.Котівка
1 0
ФК Рудня м.Радомишль
Матч Тижня 5
13.06.21
- 12:00
Вікторія с.Вишевичі
1 0
Вепр с.Веприн
13.06.21
- 13:00
СК Титан м.Радомишль
3 1
Спортінг с.Котівка
13.06.21
- 16:00
ФК Рудня м.Радомишль
0 4
Полісся с.Ставки
Матч Тижня 6
20.06.21
- 12:00
Вепр с.Веприн
2 5
Метеор-Мірча
20.06.21
- 14:00
СК Титан м.Радомишль
1 4
Полісся с.Ставки
20.06.21
- 16:00
Спортінг с.Котівка
3 4
Вікторія с.Вишевичі
Матч Тижня 7
27.06.21
- 12:00
Метеор-Мірча
5 3
Спортінг с.Котівка
27.06.21
- 15:00
СК Титан м.Радомишль
3 2
ФК Рудня м.Радомишль
27.06.21
- 17:00
Вікторія с.Вишевичі
0 3
Полісся с.Ставки
Матч Тижня 8
28.06.21
- 11:00
Вепр с.Веприн
3 4
Спортінг с.Котівка
28.06.21
- 13:00
Вікторія с.Вишевичі
1 3
ФК Рудня м.Радомишль
10.07.21
- 18:00
Метеор-Мірча
0 5
Полісся с.Ставки
Матч Тижня 9
04.07.21
- 11:00
СК Титан м.Радомишль
4 0
Вікторія с.Вишевичі
04.07.21
- 16:00
Полісся с.Ставки
21 0
Вепр с.Веприн
04.07.21
- 17:00
ФК Рудня м.Радомишль
1 5
Метеор-Мірча
Матч Тижня 10
11.07.21
- 11:00
Метеор-Мірча
3 2
СК Титан м.Радомишль
11.07.21
- 16:00
Спортінг с.Котівка
1 3
Полісся с.Ставки
11.07.21
- 17:00
Вепр с.Веприн
4 0
ФК Рудня м.Радомишль
Матч Тижня 11
18.07.21
- 17:00
Вікторія с.Вишевичі
1 3
Метеор-Мірча
18.07.21
- 17:00
СК Титан м.Радомишль
3 1
Вепр с.Веприн
18.07.21
- 17:00
ФК Рудня м.Радомишль
3 4
Спортінг с.Котівка
Матч Тижня 12
25.07.21
- 16:00
Спортінг с.Котівка
3 3
СК Титан м.Радомишль
25.07.21
- 16:00
Полісся с.Ставки
4 0
ФК Рудня м.Радомишль
25.07.21
- 17:00
Вепр с.Веприн
0 3
Вікторія с.Вишевичі
Матч Тижня 13
01.08.21
- 00:00
Метеор-Мірча
3 1
Вепр с.Веприн
01.08.21
- 00:00
Вікторія с.Вишевичі
2 1
Спортінг с.Котівка
01.08.21
- 00:00
Полісся с.Ставки
9 3
СК Титан м.Радомишль
Матч Тижня 14
08.08.21
- 00:00
Спортінг с.Котівка
3 1
Метеор-Мірча
08.08.21
- 00:00
Полісся с.Ставки
5 0
Вікторія с.Вишевичі
08.08.21
- 00:00
ФК Рудня м.Радомишль
2 4
СК Титан м.Радомишль