Чемпіонат Радомишльського району з міні-футболу

2021
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
в н п в в
7
5
1
1
22
12
10
16
2
в в в п в
7
5
0
2
27
13
14
15
3
в в в в п
7
5
0
2
25
12
13
15
4
в н п в в
7
4
2
1
34
23
11
14
5
в в п в в
7
4
1
2
29
28
1
13
6
п п п н п
7
1
1
5
17
31
-14
4
7
п п в п п
7
1
0
6
17
33
-16
3
8
п п п н п
7
0
1
6
17
36
-19
1
Мур-Транс м.Радомишль
Сокіл с.Межирічка
ФК Мірча с.Мірча
Вєтєр м.Радомишль
Явір с.Потіївка
Вікторія с.Вишевичі
Спортінг с.Котівка
Авангард с.Біла Криниця
1 Мур-Транс м.Радомишль 2–3 2–0 4–1
2 Сокіл с.Межирічка 2–3 6–1 3–2 5–0
3 ФК Мірча с.Мірча 1–3 3–4 3–2
4 Вєтєр м.Радомишль 3–3 3–1 6–3
5 Явір с.Потіївка 1–5 5–5 6–3 6–4
6 Вікторія с.Вишевичі 1–6 1–5 4–7 3–3
7 Спортінг с.Котівка 1–4 3–7 2–5
8 Авангард с.Біла Криниця 2–5 0–4 4–8 4–5
1
2
3
4
5
6
7
Матч Тижня 1
Авангард 20.02.21 12:00
Сокіл с.Межирічка
3 2
Спортінг с.Котівка
20.02.21 12:00
Авангард
Сокіл с.Межирічка
3
2
Спортінг с.Котівка
| Авангард
Авангард 20.02.21 13:00
Явір с.Потіївка
5 5
Вєтєр м.Радомишль
20.02.21 13:00
Авангард
Явір с.Потіївка
5
5
Вєтєр м.Радомишль
| Авангард
Авангард 21.02.21 11:00
Авангард с.Біла Криниця
2 5
Мур-Транс м.Радомишль
21.02.21 11:00
Авангард
Авангард смт.Біла Криниця
2
5
Мур-Транс м.Радомишль
| Авангард
Авангард 21.02.21 12:00
Вікторія с.Вишевичі
1 5
ФК Мірча с.Мірча
21.02.21 12:00
Авангард
Вікторія с.Вишевичі
1
5
ФК Мірча с.Мірча
| Авангард
Матч Тижня 2
Авангард 28.02.21 12:00
ФК Мірча с.Мірча
1 3
Мур-Транс м.Радомишль
28.02.21 12:00
Авангард
ФК Мірча с.Мірча
1
3
Мур-Транс м.Радомишль
| Авангард
Авангард 28.02.21 13:00
Вєтєр м.Радомишль
3 1
Сокіл с.Межирічка
28.02.21 13:00
Авангард
Вєтєр м.Радомишль
3
1
Сокіл с.Межирічка
| Авангард
Арена-Забілоччя 28.02.21 14:00
Спортінг с.Котівка
2 5
Вікторія с.Вишевичі
28.02.21 14:00
Арена-Забілоччя
Спортінг с.Котівка
2
5
Вікторія с.Вишевичі
| Арена-Забілоччя
Авангард 11.04.21 12:00
Явір с.Потіївка
6 4
Авангард с.Біла Криниця
11.04.21 12:00
Авангард
Явір с.Потіївка
6
4
Авангард смт.Біла Криниця
| Перенесено
| Авангард
Матч Тижня 3
20.03.21 11:00
Сокіл с.Межирічка
6 1
Явір с.Потіївка
20.03.21 11:00
Сокіл с.Межирічка
6
1
Явір с.Потіївка
20.03.21 12:00
Вікторія с.Вишевичі
4 7
Вєтєр м.Радомишль
20.03.21 12:00
Вікторія с.Вишевичі
4
7
Вєтєр м.Радомишль
21.03.21 12:00
Мур-Транс м.Радомишль
4 1
Спортінг с.Котівка
21.03.21 12:00
Мур-Транс м.Радомишль
4
1
Спортінг с.Котівка
21.03.21 14:00
Авангард с.Біла Криниця
0 4
ФК Мірча с.Мірча
21.03.21 14:00
Авангард смт.Біла Криниця
0
4
ФК Мірча с.Мірча
Матч Тижня 4
27.03.21 11:00
Явір с.Потіївка
6 3
Вікторія с.Вишевичі
27.03.21 11:00
Явір с.Потіївка
6
3
Вікторія с.Вишевичі
27.03.21 13:00
Вєтєр м.Радомишль
3 3
Мур-Транс м.Радомишль
27.03.21 13:00
Вєтєр м.Радомишль
3
3
Мур-Транс м.Радомишль
28.03.21 13:00
Сокіл с.Межирічка
5 0
Авангард с.Біла Криниця
28.03.21 13:00
Сокіл с.Межирічка
5
0
Авангард смт.Біла Криниця
28.03.21 14:00
Спортінг с.Котівка
1 4
ФК Мірча с.Мірча
28.03.21 14:00
Спортінг с.Котівка
1
4
ФК Мірча с.Мірча
Матч Тижня 5
03.04.21 13:00
Мур-Транс м.Радомишль
2 3
Явір с.Потіївка
03.04.21 13:00
Мур-Транс м.Радомишль
2
3
Явір с.Потіївка
04.04.21 12:00
Авангард с.Біла Криниця
4 5
Спортінг с.Котівка
04.04.21 12:00
Авангард смт.Біла Криниця
4
5
Спортінг с.Котівка
04.04.21 13:00
Вікторія с.Вишевичі
1 6
Сокіл с.Межирічка
04.04.21 13:00
Вікторія с.Вишевичі
1
6
Сокіл с.Межирічка
Авангард 04.04.21 14:00
ФК Мірча с.Мірча
3 2
Вєтєр м.Радомишль
04.04.21 14:00
Авангард
ФК Мірча с.Мірча
3
2
Вєтєр м.Радомишль
| Авангард
Матч Тижня 6
10.04.21 12:00
Вєтєр м.Радомишль
6 3
Спортінг с.Котівка
10.04.21 12:00
Вєтєр м.Радомишль
6
3
Спортінг с.Котівка
10.04.21 13:00
Явір с.Потіївка
1 5
ФК Мірча с.Мірча
10.04.21 13:00
Явір с.Потіївка
1
5
ФК Мірча с.Мірча
11.04.21 13:00
Вікторія с.Вишевичі
3 3
Авангард с.Біла Криниця
11.04.21 13:00
Вікторія с.Вишевичі
3
3
Авангард смт.Біла Криниця
11.04.21 14:00
Сокіл с.Межирічка
2 3
Мур-Транс м.Радомишль
11.04.21 14:00
Сокіл с.Межирічка
2
3
Мур-Транс м.Радомишль
Матч Тижня 7
17.04.21 12:00
Спортінг с.Котівка
3 7
Явір с.Потіївка
17.04.21 12:00
Спортінг с.Котівка
3
7
Явір с.Потіївка
18.04.21 11:00
Авангард с.Біла Криниця
4 8
Вєтєр м.Радомишль
18.04.21 11:00
Авангард смт.Біла Криниця
4
8
Вєтєр м.Радомишль
18.04.21 13:00
ФК Мірча с.Мірча
3 4
Сокіл с.Межирічка
18.04.21 13:00
ФК Мірча с.Мірча
3
4
Сокіл с.Межирічка
18.04.21 14:00
Мур-Транс м.Радомишль
2 0
Вікторія с.Вишевичі
18.04.21 14:00
Мур-Транс м.Радомишль
2
0
Вікторія с.Вишевичі