competition logo
Кубок Радомишльської Асоціації Футболу 2022
show in full screen
1/4
club logo
Полісся с.Ставки
club logo
Спортінг с.Котівка
club logo
Фортуна с.Забілоччя
3
4
club logo
Вікторія с.Вишевичі
club logo
ФК Городок смт.Городок
4
0
club logo
Метеор с.Мірча
1/2
club logo
Полісся с.Ставки
club logo
Фортуна с.Забілоччя
3
0
club logo
Вікторія с.Вишевичі
club logo
Метеор с.Мірча
1
4
Фінал
club logo
Метеор с.Мірча
club logo
Полісся с.Ставки

НОВИНИ

Технічний партнер

Бомбардири

#
Гравець
Голи
1
Нечипоренко О.О.
Сокіл с.Межирічка
14
2
Гнітецький С.В.
Спортінг с.Котівка
10
3
Галушко А.В.
Полісся с.Ставки
9
4
Лузан В.В.
Вєтєр м.Радомишль
8
5
Садигов А.С.
Фортуна с.Забілоччя
8
6
Мельниченко В.А.
Полісся с.Ставки
7
7
Дубовенко О.А.
Спортінг с.Котівка
6
8
Мартюшенко С.В.
Метеор с.Мірча
6
9
Бусигін Д.В.
Метеор с.Мірча
6
10
Зборовський О.В.
Сокіл с.Межирічка
6

Центральний матч туру

Картки

#
Гравець
1
Прищепа Ростислав Костянтинович
Прищепа Р.К.
Фортуна с.Забілоччя
0
0
2
2
Духніч Михайло Олександрович
Духніч М.О.
Полісся с.Ставки
3
1
0
3
Сичевський Олександр Ігорович
Сичевський О.І.
Фортуна с.Забілоччя
2
1
0
4
Шишковський Олег Анатолійович
Шишковський О.А.
Фортуна с.Забілоччя
1
1
0
5
Рукавчук Вадим Анатолійович 
Рукавчук В.А.
Сокіл с.Межирічка
1
0
1
6
Бернацький Владислав Олександрович
Бернацький В.О.
Полісся с.Ставки
4
0
0
7
Марченко Богдан Ігорович
Марченко Б.І.
Метеор с.Мірча
3
0
0
8
Волчанський Анатолій Олександрович
Волчанський А.О.
Полісся с.Ставки
0
0
1
9
Гаврутенко Олексій Миколайович
Гаврутенко О.М.
Вікторія с.Вишевичі
0
0
1
10
Романовський Сергій Павлович
Романовський С.П.
Сокіл с.Межирічка
3
0
0
11
Литвиненко Богдан Миколайович
Литвиненко Б.М.
Полісся с.Ставки
2
0
0
12
Савчук Євген Анатолійович
Савчук Є.А.
Сокіл с.Межирічка
2
0
0
13
Несененко Дмитро Васильович
Несененко Д.В.
Вікторія с.Вишевичі
2
0
0
14
Примачук Олег Анатолійович
Примачук О.А.
Сокіл с.Межирічка
2
0
0
15
Доля Олександр Вікторович
Доля О.В.
Сокіл с.Межирічка
2
0
0
16
Білоконь Сергій Юрійович
Білоконь С.Ю.
Вєтєр м.Радомишль
2
0
0
17
Савчук Артем Анатолійович
Савчук А.А.
Фортуна с.Забілоччя
2
0
0
18
Вовк Сергій Миколайович
Вовк С.М.
Вікторія с.Вишевичі
2
0
0
19
Дударенко Руслан Олегович
Дударенко Р.О.
Сокіл с.Межирічка
2
0
0
20
Дорощук Всеволод Ігорович
Дорощук В.І.
Вікторія с.Вишевичі
2
0
0
21
Ничипоренко Олег Олегович
Нечипоренко О.О.
Сокіл с.Межирічка
2
0
0
22
Лозінський Вадим Вікторович
Лозінський В.В.
Фортуна с.Забілоччя
2
0
0
23
Дєнюжкін Віталій Миколайович
Дєнюжкін В.М.
Сокіл с.Межирічка
2
0
0
24
Науменко Максим Сергійович
Науменко М.С.
Полісся с.Ставки
2
0
0
25
Као Дмитро
Као Д.
Сокіл с.Межирічка
2
0
0
26
Тищенко Владислав Юрійович
Тищенко В.Ю.
Фортуна с.Забілоччя
1
0
0
27
Власенко Владислав Олександрович
Власенко В.О.
Полісся с.Ставки
1
0
0
28
Писаренко Ігор Петрович
Писаренко І.П.
Полісся с.Ставки
1
0
0
29
Денисенко Ігор Ігорович
Денисенко І.І.
Фортуна с.Забілоччя
1
0
0
30
Гончаренко Євгеній Ігорович
Гончаренко Є.І.
Полісся с.Ставки
1
0
0
31
Науменко Віталій Володимирович
Науменко В.В.
Полісся с.Ставки
1
0
0
32
Дудар Віталій Леонідович
Дудар В.Л.
Сокіл с.Межирічка
1
0
0
33
Глущенко Сергій Володимирович
Глущенко С.В.
Полісся с.Ставки
1
0
0
34
Крайовий Дмитро Сергійович
Крайовий Д.С.
Полісся с.Ставки
1
0
0
35
Постолатьєв Максим Володимирович
Постолатьєв М.В.
Сокіл с.Межирічка
1
0
0
36
Желізняк Владислав Валерійович
Желізняк В.В.
Полісся с.Ставки
1
0
0
37
Власюк Сергій Васильович
Власюк С.В.
Метеор с.Мірча
1
0
0
38
Мощенко Микола Миколайович
Мощенко М.М.
Метеор с.Мірча
1
0
0
39
Сичевський Юрій Ігорович
Сичевський Ю
Вєтєр м.Радомишль
1
0
0
40
Макаренко Олександр Анатолійович
Макаренко О.А.
Вєтєр м.Радомишль
1
0
0
41
Вознюк Сергій Вікторович
Вознюк С.В.
Вєтєр м.Радомишль
1
0
0
42
Колобов Ігор Олександрович
Колобов І.О.
Фортуна с.Забілоччя
1
0
0
43
Ковальов Олег Вікторович
Ковальов О.В.
Вєтєр м.Радомишль
1
0
0
44
Приходько Олександр Сергійович
Приходько О.С.
Спортінг с.Котівка
1
0
0
45
Борисюк Дмитро Ігорович
Борисюк Д.І.
Спортінг с.Котівка
1
0
0
46
Гнітецький Сергій Вікторович
Гнітецький С.В.
Спортінг с.Котівка
1
0
0
47
Рихальський Юрій Володимирович
Рихальський Ю.В.
Метеор с.Мірча
1
0
0
48
Мартюшенко Сергій Васильович
Мартюшенко С.В.
Метеор с.Мірча
1
0
0
49
Стеценко Сергій Анатолійович
Стеценко С.А.
Вікторія с.Вишевичі
1
0
0
50
Оніщенко Олександр Вікторович
Оніщенко О.В.
Вікторія с.Вишевичі
1
0
0
51
Новиченко Сергій Володимирович
Новиченко С.В.
Вікторія с.Вишевичі
1
0
0
52
Ящук Володимир Володимирович
Ящук В.В.
Вєтєр м.Радомишль
1
0
0
53
Гончаренко Роман Сергійович
Гончаренко Р.С.
Полісся с.Ставки
1
0
0
54
Бусигін Дмитро Вікторович
Бусигін Д.В.
Метеор с.Мірча
1
0
0
55
Кривенко Дмитро Віталійович
Кривенко Д.В.
Сокіл с.Межирічка
1
0
0
56
Поліщук Денис Олегович
Поліщук Д.О.
Метеор с.Мірча
1
0
0
57
Ваколюк Євгеній Іванович
Ваколюк Є.І.
Спортінг с.Котівка
1
0
0
58
Приходько Микола Володимирович
Приходько М.В.
Фортуна с.Забілоччя
1
0
0
59
Зірка Олег Юрійович
Зірка О.Ю.
Фортуна с.Забілоччя
1
0
0
60
Глистюк Андрій Васильович
Глистюк А.В.
Вєтєр м.Радомишль
1
0
0
61
Ревелюк Сергій Васильович
Ревелюк С.В.
Вєтєр м.Радомишль
1
0
0
62
Нічіпоренко Ярослав Олександрович
Нічіпоренко Я.О.
Вікторія с.Вишевичі
1
0
0
63
Іванов Ігор Олександрович
Іванов І.О.
Сокіл с.Межирічка
1
0
0
64
Власюк Роман Русланович
Власюк Р.Р.
Фортуна с.Забілоччя
1
0
0
65
Лига Олег Леонідович
Лига О.Л.
Полісся с.Ставки
1
0
0

Календар

Вітаємо з днем народження

Січ 30
Паламарчук Микола Олександрович
Паламарчук Микола Олександрович
Захисник
Фортуна с.Забілоччя Фортуна с.Забілоччя
Січ 30
років
23
Коновальчук Олександр Олександрович
Коновальчук Олександр Олександрович
Захисник
Фортуна с.Забілоччя Фортуна с.Забілоччя
Січ 30
років
42
Янович Сергій Володимирович
Янович Сергій Володимирович
Захисник
Вепр с.Веприн Вепр с.Веприн
Січ 30
років
29
Січ 31
Прокопенко Дмитро Сергійович
Прокопенко Дмитро Сергійович
Півзахисник
Вікторія с.Вишевичі Вікторія с.Вишевичі
Січ 31
років
37
Петров Андрій Іванович
Петров Андрій Іванович
Півзахисник
Сокіл с.Межирічка Сокіл с.Межирічка
Січ 31
років
37

Новини зі світу футболу

P