Чемпіонат Радомишльської Територіальної Громади

2022
КАЛЕНДАР
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Матч Тижня 1
24.07.22 12:00
Полісся с.Ставки
3
0
Сокіл с.Межирічка
Рефері: Наземцев
24.07.22 15:00
Спортінг с.Котівка
2
2
Вєтєр м.Радомишль
Рефері: Сорокін
24.07.22 16:00
Фортуна с.Забілоччя
0
3
Метеор с.Мірча
Матч Тижня 2
31.07.22 11:00
Сокіл с.Межирічка
3
3
Фортуна с.Забілоччя
3:3 (За протоколом арбітра)
31.07.22 12:00
Метеор с.Мірча
3
0
Вєтєр м.Радомишль
Рефері: Янович
31.07.22 15:00
Спортінг с.Котівка
1
2
Вікторія с.Вишевичі
Рефері: Сорокін
Матч Тижня 3
07.08.22 11:00
Вєтєр м.Радомишль
2
3
Сокіл с.Межирічка
07.08.22 11:00
Фортуна с.Забілоччя
3
1
Полісся с.Ставки
Рефері: Наземцев
07.08.22 16:00
Вікторія с.Вишевичі
0
3
Метеор с.Мірча
Рефері: Сорокін
Матч Тижня 4
14.08.22 11:00
Метеор с.Мірча
2
1
Спортінг с.Котівка
Рефері: Сорокін
14.08.22 11:00
Сокіл с.Межирічка
5
1
Вікторія с.Вишевичі
Рефері: Наземцев
14.08.22 12:00
Полісся с.Ставки
3
1
Вєтєр м.Радомишль
Рефері: Янович
Матч Тижня 5
21.08.22 11:00
Вікторія с.Вишевичі
1
8
Полісся с.Ставки
Рефері: Наземцев
21.08.22 11:00
Вєтєр м.Радомишль
2
2
Фортуна с.Забілоччя
Рефері: Сорокін
21.08.22 15:00
Спортінг с.Котівка
6
8
Сокіл с.Межирічка
Рефері: Янович
Матч Тижня 6
28.08.22 12:00
Сокіл с.Межирічка
4
2
Метеор с.Мірча
Рефері: Янович, Король, Борецький
28.08.22 12:00
Полісся с.Ставки
6
2
Спортінг с.Котівка
Рефері: Наземцев
28.08.22 16:00
Фортуна с.Забілоччя
6
0
Вікторія с.Вишевичі
Рефері: Сорокін
Матч Тижня 7
04.09.22 11:00
Вікторія с.Вишевичі
1
3
Вєтєр м.Радомишль
Рефері: Янович
04.09.22 14:00
Метеор с.Мірча
1
0
Полісся с.Ставки
Рефері: Янович, Борецький, Наземцев
04.09.22 15:00
Спортінг с.Котівка
2
2
Фортуна с.Забілоччя
Рефері: Сорокін
Матч Тижня 8
11.09.22 11:00
Вєтєр м.Радомишль
4
1
Спортінг с.Котівка
Рефері: Борецький
11.09.22 12:00
Сокіл с.Межирічка
1
2
Полісся с.Ставки
Рефері: Наземцев, Сорокін, Янович
11.09.22 14:00
Метеор с.Мірча
6
0
Фортуна с.Забілоччя
Рефері: Янович
Матч Тижня 9
18.09.22 11:00
Вікторія с.Вишевичі
1
3
Спортінг с.Котівка
Рефері: Сорокін
18.09.22 11:00
Вєтєр м.Радомишль
0
2
Метеор с.Мірча
Рефері: Янович
18.09.22 15:00
Фортуна с.Забілоччя
2
4
Сокіл с.Межирічка
Рефері: Борецький
Матч Тижня 10
25.09.22 12:00
Метеор с.Мірча
7
1
Вікторія с.Вишевичі
25.09.22 12:00
Сокіл с.Межирічка
7
2
Вєтєр м.Радомишль
25.09.22 12:00
Полісся с.Ставки
6
2
Фортуна с.Забілоччя
Матч Тижня 11
02.10.22 12:00
Спортінг с.Котівка
0
3
Метеор с.Мірча
02.10.22 12:00
Вікторія с.Вишевичі
1
4
Сокіл с.Межирічка
02.10.22 12:00
Вєтєр м.Радомишль
1
7
Полісся с.Ставки
Матч Тижня 12
09.10.22 12:00
Сокіл с.Межирічка
-
-
Спортінг с.Котівка
09.10.22 12:00
Полісся с.Ставки
-
-
Вікторія с.Вишевичі
09.10.22 12:00
Фортуна с.Забілоччя
-
-
Вєтєр м.Радомишль
Матч Тижня 13
16.10.22 12:00
Метеор с.Мірча
-
-
Сокіл с.Межирічка
16.10.22 12:00
Спортінг с.Котівка
-
-
Полісся с.Ставки
16.10.22 12:00
Вікторія с.Вишевичі
-
-
Фортуна с.Забілоччя
Матч Тижня 14
23.10.22 12:00
Полісся с.Ставки
-
-
Метеор с.Мірча
23.10.22 12:00
Фортуна с.Забілоччя
-
-
Спортінг с.Котівка
23.10.22 12:00
Вєтєр м.Радомишль
-
-
Вікторія с.Вишевичі

РИЗИК ПРОПУСКУ МАТЧУ (Жовті картки):

Вєтєр м.Радомишль
Білоконь Сергій Юрійович
Півзахисник
2
Вікторія с.Вишевичі
Дорощук Всеволод Ігорович
Півзахисник
2
Вовк Сергій Миколайович
Захисник
2
Полісся с.Ставки
Литвиненко Богдан Миколайович
Захисник
2
Науменко Максим Сергійович
Півзахисник
2
Духніч Михайло Олександрович
Нападник
2
Сокіл с.Межирічка
Дєнюжкін Віталій Миколайович
Воротар
2
Савчук Євген Анатолійович
Півзахисник
2
Дударенко Руслан Олегович
Півзахисник
2
Као Дмитро
Півзахисник
2

наступну Гру пропускає:

Вікторія с.Вишевичі
Вікторія с.Вишевичі
Гравець
club logo
31 Лип
club logo
7 Сер
club logo
14 Сер
club logo
21 Сер
club logo
28 Сер
club logo
4 Вер
club logo
18 Вер
club logo
25 Вер
club logo
2 Жов
club logo
9 Жов
club logo
16 Жов
club logo
23 Жов
Гаврутенко Олексій Миколайович
Метеор с.Мірча
Метеор с.Мірча
Гравець
club logo
24 Лип
club logo
31 Лип
club logo
7 Сер
club logo
14 Сер
club logo
28 Сер
club logo
4 Вер
club logo
11 Вер
club logo
18 Вер
club logo
25 Вер
club logo
2 Жов
club logo
16 Жов
club logo
23 Жов
Марченко Богдан Ігорович
Полісся с.Ставки
Полісся с.Ставки
Гравець
club logo
24 Лип
club logo
7 Сер
club logo
14 Сер
club logo
21 Сер
club logo
28 Сер
club logo
4 Вер
club logo
11 Вер
club logo
25 Вер
club logo
2 Жов
club logo
9 Жов
club logo
16 Жов
club logo
23 Жов
Бернацький Владислав Олександрович
Волчанський Анатолій Олександрович
Сокіл с.Межирічка
Сокіл с.Межирічка
Гравець
club logo
24 Лип
club logo
31 Лип
club logo
7 Сер
club logo
14 Сер
club logo
21 Сер
club logo
28 Сер
club logo
11 Вер
club logo
18 Вер
club logo
25 Вер
club logo
2 Жов
club logo
9 Жов
club logo
16 Жов
Романовський Сергій Павлович
Рукавчук Вадим Анатолійович 
Фортуна с.Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
Гравець
club logo
24 Лип
club logo
31 Лип
club logo
7 Сер
club logo
21 Сер
club logo
28 Сер
club logo
4 Вер
club logo
11 Вер
club logo
18 Вер
club logo
25 Вер
club logo
9 Жов
club logo
16 Жов
club logo
23 Жов
Прищепа Ростислав Костянтинович
Сичевський Олександр Ігорович
Шишковський Олег Анатолійович

НОВИНИ

Технічний партнер

Бомбардири

#
Гравець
Голи
1
Гнітецький С.В.
Спортінг с.Котівка
6
2
Галушко А.В.
Полісся с.Ставки
6
3
Нечипоренко О.О.
Сокіл с.Межирічка
6
4
Науменко М.С.
Полісся с.Ставки
6
5
Лузан В.В.
Вєтєр м.Радомишль
5
6
Сотніченко В.В.
Метеор с.Мірча
5
7
Дубовенко О.А.
Спортінг с.Котівка
5
8
Михайлов С.В.
Метеор с.Мірча
5
9
Садигов А.С.
Фортуна с.Забілоччя
5
10
Іванов І.О.
Сокіл с.Межирічка
5

Центральний матч туру

Картки

#
Гравець
1
Шишковський Олег Анатолійович
Шишковський О.А.
Фортуна с.Забілоччя
1
1
0
2
Сичевський Олександр Ігорович
Сичевський О.І.
Фортуна с.Забілоччя
1
1
0
3
Бернацький Владислав Олександрович
Бернацький В.О.
Полісся с.Ставки
4
0
0
4
Прищепа Ростислав Костянтинович
Прищепа Р.К.
Фортуна с.Забілоччя
0
0
1
5
Рукавчук Вадим Анатолійович 
Рукавчук В.А.
Сокіл с.Межирічка
0
0
1
6
Марченко Богдан Ігорович
Марченко Б.І.
Метеор с.Мірча
3
0
0
7
Волчанський Анатолій Олександрович
Волчанський А.О.
Полісся с.Ставки
0
0
1
8
Гаврутенко Олексій Миколайович
Гаврутенко О.М.
Вікторія с.Вишевичі
0
0
1
9
Романовський Сергій Павлович
Романовський С.П.
Сокіл с.Межирічка
3
0
0
10
Литвиненко Богдан Миколайович
Литвиненко Б.М.
Полісся с.Ставки
2
0
0
11
Савчук Євген Анатолійович
Савчук Є.А.
Сокіл с.Межирічка
2
0
0
12
Духніч Михайло Олександрович
Духніч М.О.
Полісся с.Ставки
2
0
0
13
Білоконь Сергій Юрійович
Білоконь С.Ю.
Вєтєр м.Радомишль
2
0
0
14
Вовк Сергій Миколайович
Вовк С.М.
Вікторія с.Вишевичі
2
0
0
15
Дударенко Руслан Олегович
Дударенко Р.О.
Сокіл с.Межирічка
2
0
0
16
Дорощук Всеволод Ігорович
Дорощук В.І.
Вікторія с.Вишевичі
2
0
0
17
Дєнюжкін Віталій Миколайович
Дєнюжкін В.М.
Сокіл с.Межирічка
2
0
0
18
Науменко Максим Сергійович
Науменко М.С.
Полісся с.Ставки
2
0
0
19
Као Дмитро
Као Д.
Сокіл с.Межирічка
2
0
0
20
Тищенко Владислав Юрійович
Тищенко В.Ю.
Фортуна с.Забілоччя
1
0
0
21
Власенко Владислав Олександрович
Власенко В.О.
Полісся с.Ставки
1
0
0
22
Писаренко Ігор Петрович
Писаренко І.П.
Полісся с.Ставки
1
0
0
23
Денисенко Ігор Ігорович
Денисенко І.І.
Фортуна с.Забілоччя
1
0
0
24
Гончаренко Євгеній Ігорович
Гончаренко Є.І.
Полісся с.Ставки
1
0
0
25
Глущенко Сергій Володимирович
Глущенко С.В.
Полісся с.Ставки
1
0
0
26
Крайовий Дмитро Сергійович
Крайовий Д.С.
Полісся с.Ставки
1
0
0
27
Постолатьєв Максим Володимирович
Постолатьєв М.В.
Сокіл с.Межирічка
1
0
0
28
Желізняк Владислав Валерійович
Желізняк В.В.
Полісся с.Ставки
1
0
0
29
Несененко Дмитро Васильович
Несененко Д.В.
Вікторія с.Вишевичі
1
0
0
30
Примачук Олег Анатолійович
Примачук О.А.
Сокіл с.Межирічка
1
0
0
31
Доля Олександр Вікторович
Доля О.В.
Сокіл с.Межирічка
1
0
0
32
Власюк Сергій Васильович
Власюк С.В.
Метеор с.Мірча
1
0
0
33
Мощенко Микола Миколайович
Мощенко М.М.
Метеор с.Мірча
1
0
0
34
Савчук Артем Анатолійович
Савчук А.А.
Фортуна с.Забілоччя
1
0
0
35
Приходько Олександр Сергійович
Приходько О.С.
Спортінг с.Котівка
1
0
0
36
Борисюк Дмитро Ігорович
Борисюк Д.І.
Спортінг с.Котівка
1
0
0
37
Гнітецький Сергій Вікторович
Гнітецький С.В.
Спортінг с.Котівка
1
0
0
38
Рихальський Юрій Володимирович
Рихальський Ю.В.
Метеор с.Мірча
1
0
0
39
Мартюшенко Сергій Васильович
Мартюшенко С.В.
Метеор с.Мірча
1
0
0
40
Оніщенко Олександр Вікторович
Оніщенко О.В.
Вікторія с.Вишевичі
1
0
0
41
Новиченко Сергій Володимирович
Новиченко С.В.
Вікторія с.Вишевичі
1
0
0
42
Ящук Володимир Володимирович
Ящук В.В.
Вєтєр м.Радомишль
1
0
0
43
Гончаренко Роман Сергійович
Гончаренко Р.С.
Полісся с.Ставки
1
0
0
44
Ничипоренко Олег Олегович
Нечипоренко О.О.
Сокіл с.Межирічка
1
0
0
45
Бусигін Дмитро Вікторович
Бусигін Д.В.
Метеор с.Мірча
1
0
0
46
Кривенко Дмитро Віталійович
Кривенко Д.В.
Сокіл с.Межирічка
1
0
0
47
Лозінський Вадим Вікторович
Лозінський В.В.
Фортуна с.Забілоччя
1
0
0
48
Поліщук Денис Олегович
Поліщук Д.О.
Метеор с.Мірча
1
0
0
49
Ваколюк Євгеній Іванович
Ваколюк Є.І.
Спортінг с.Котівка
1
0
0
50
Приходько Микола Володимирович
Приходько М.В.
Фортуна с.Забілоччя
1
0
0
51
Глистюк Андрій Васильович
Глистюк А.В.
Вєтєр м.Радомишль
1
0
0
52
Ревелюк Сергій Васильович
Ревелюк С.В.
Вєтєр м.Радомишль
1
0
0
53
Нічіпоренко Ярослав Олександрович
Нічіпоренко Я.О.
Вікторія с.Вишевичі
1
0
0
54
Іванов Ігор Олександрович
Іванов І.О.
Сокіл с.Межирічка
1
0
0

Календар

Вітаємо з днем народження

Жов 05
Лютко Іван Леонідович
Лютко Іван Леонідович
Півзахисник
Фортуна с.Забілоччя Фортуна с.Забілоччя
Жов 05
років
34
Жов 06
Науменко Дмитро Олександрович
Науменко Дмитро Олександрович
Нападник
ФК Рудня м.Радомишль ФК Рудня м.Радомишль
Жов 06
років
28
Несененко Вадим Миколайович
Несененко Вадим Миколайович
Півзахисник
Дружба с.Велика Рача Дружба с.Велика Рача
Жов 06
років
20
Жов 07
ШКУРАТІВСЬКИЙ ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ
ШКУРАТІВСЬКИЙ ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ
Захисник
Фортуна с.Забілоччя Фортуна с.Забілоччя
Жов 07
років
28
Шишкин Сергій Леонідович
Шишкин Сергій Леонідович
Півзахисник
Метеор с.Нова Буда Метеор с.Нова Буда
Жов 07
років
23

Новини зі світу футболу

P