Фінальна частина (Вища+ Перша ліга)
Попередній етап Група А
Попередній етап Група Б
Фінальна частина (Вища+ Перша ліга)
Матч Тижня 1
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
15.08.21
–
16:00
Арсенал с.Чайківка
5
3
Спортінг с.Котівка
Арбітр: Наземцев Юрій
Рефері: Наземцев
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
15.08.21
–
11:00
Дружба с.Велика Рача
5
0
Вепр с.Веприн
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
15.08.21
–
15:00
Сокіл с.Межирічка
3
0
Вікторія с.Вишевичі
Арбітр: Кордель Ігор
Рефері: Кордель
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
15.08.21
–
13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
5
3
СК Титан м.Радомишль
Авангард
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
15.08.21
–
17:00
Фортуна с.Забілоччя
4
2
Метеор-Мірча
Арена-Забілоччя
Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Рефері: Борецький
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
15.08.21
–
16:00
Явір с.Потіївка
1
3
Полісся с.Ставки
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Матч Тижня 2
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
22.08.21
–
11:00
Вепр с.Веприн
0
3
Сокіл с.Межирічка
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Рефері: Горбатюк
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
21.08.21
–
16:00
ФК Рудня м.Радомишль
1
2
Дружба с.Велика Рача
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
22.08.21
–
11:00
Вікторія с.Вишевичі
0
3
Арсенал с.Чайківка
Арбітр: Кордель Ігор
Рефері: Кордель
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
22.08.21
–
10:00
Метеор-Мірча
0
3
Явір с.Потіївка
Арбітр: Янович Юрій
технічна поразка
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
22.08.21
–
16:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
1
5
Полісся с.Ставки
Авангард
Арбітр: Наземцев Юрій
Рефері: Наземцев
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
22.08.21
–
11:00
СК Титан м.Радомишль
4
3
Фортуна с.Забілоччя
Арбітр: Наземцев Юрій
Рефері: Наземцев
Матч Тижня 3
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
14.08.21
–
17:00
Сокіл с.Межирічка
5
3
ФК Рудня м.Радомишль
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
24.08.21
–
11:00
Дружба с.Велика Рача
1
2
Спортінг с.Котівка
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
24.08.21
–
11:00
Арсенал с.Чайківка
3
1
Вепр с.Веприн
Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Рефері: Борецький
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
29.08.21
–
11:00
Явір с.Потіївка
4
3
СК Титан м.Радомишль
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Рефері: Горбатюк
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
29.08.21
–
12:00
Полісся с.Ставки
9
0
Фортуна с.Забілоччя
Арбітр: Наземцев Юрій
Рефері: Наземцев
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
29.08.21
–
11:00
Метеор-Мірча
1
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Матч Тижня 4
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
29.08.21
–
11:00
Вікторія с.Вишевичі
5
1
Дружба с.Велика Рача
Арбітр: Кордель Ігор
Рефері: Кордель
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
29.08.21
–
15:00
Спортінг с.Котівка
3
3
Сокіл с.Межирічка
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
29.08.21
–
13:00
ФК Рудня м.Радомишль
1
4
Арсенал с.Чайківка
Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Рефері: Борецький
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
05.09.21
–
11:00
Метеор-Мірча
0
3
Фортуна с.Забілоччя
Арбітр: Янович ЮрійАсистент 1: Кордель ІгорАсистент 2: Наземцев Юрій
технічна поразка
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
05.09.21
–
15:00
Полісся с.Ставки
5
0
Явір с.Потіївка
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
05.09.21
–
13:00
СК Титан м.Радомишль
1
7
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Арбітр: Король Геннадій
Рефері: Король
Матч Тижня 5
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
05.09.21
–
11:00
Вепр с.Веприн
1
4
Арсенал с.Чайківка
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Рефері: Горбатюк
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
05.09.21
–
16:00
ФК Рудня м.Радомишль
3
6
Сокіл с.Межирічка
Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Рефері: Борецький
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
05.09.21
–
14:00
Спортінг с.Котівка
5
0
Дружба с.Велика Рача
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Рефері: Горбатюк
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
12.09.21
–
15:00
Фортуна с.Забілоччя
4
0
СК Титан м.Радомишль
Арена-Забілоччя
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
12.09.21
–
15:00
Полісся с.Ставки
4
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Арбітр: Наземцев Юрій
Рефері: Наземцев
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
12.09.21
–
13:00
Явір с.Потіївка
4
1
Метеор-Мірча
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Матч Тижня 6
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
12.09.21
–
12:00
Арсенал с.Чайківка
4
1
Вікторія с.Вишевичі
Арбітр: Кордель Ігор
Рефері: Кордель
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
12.09.21
–
12:00
Сокіл с.Межирічка
13
0
Вепр с.Веприн
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Рефері: Горбатюк
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
12.09.21
–
11:00
Дружба с.Велика Рача
2
1
ФК Рудня м.Радомишль
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
19.09.21
–
16:00
Фортуна с.Забілоччя
2
11
Полісся с.Ставки
Арена-Забілоччя
Арбітр: Король Геннадій
Рефері: Король
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
19.09.21
–
14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
6
2
Метеор-Мірча
Авангард
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
19.09.21
–
11:00
СК Титан м.Радомишль
1
4
Явір с.Потіївка
Арбітр: Кордель Ігор
Рефері: Кордель
Матч Тижня 7
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
19.09.21
–
11:00
Вепр с.Веприн
0
5
Дружба с.Велика Рача
Арбітр: Наземцев Юрій
Рефері: Наземцев
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
19.09.21
–
11:00
Вікторія с.Вишевичі
0
3
Сокіл с.Межирічка
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Рефері: Горбатюк
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
19.09.21
–
15:00
Спортінг с.Котівка
1
5
Арсенал с.Чайківка
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Матч Тижня 8
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
26.09.21
–
11:00
Сокіл с.Межирічка
1
6
Спортінг с.Котівка
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Попередній етап Група А
Матч Тижня 1
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
16.05.21
–
12:00
ФК Рудня м.Радомишль
1
4
Вікторія с.Вишевичі
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
16.05.21
–
15:00
Спортінг с.Котівка
5
2
Вепр с.Веприн
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
16.05.21
–
15:00
Полісся с.Ставки
5
0
Метеор-Мірча
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович Юрій
Матч Тижня 2
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
23.05.21
–
11:00
Метеор-Мірча
2
1
ФК Рудня м.Радомишль
Рефері: Янович
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
23.05.21
–
15:00
Вікторія с.Вишевичі
1
0
СК Титан м.Радомишль
Рефері: Наземцев
Матч Тижня 3
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
30.05.21
–
11:00
СК Титан м.Радомишль
1
2
Метеор-Мірча
Авангард
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Янович (Авангард)
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
30.05.21
–
14:00
ФК Рудня м.Радомишль
4
2
Вепр с.Веприн
Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Рефері: Борецький
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
30.05.21
–
16:00
Полісся с.Ставки
8
0
Спортінг с.Котівка
Рефері: Сорокін
Матч Тижня 2
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
05.06.21
–
12:00
Вепр с.Веприн
0
16
Полісся с.Ставки
Рефері: Наземцев
Матч Тижня 4
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
06.06.21
–
12:00
Метеор-Мірча
1
0
Вікторія с.Вишевичі
Рефері: Борецький Сергій
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
06.06.21
–
16:00
Спортінг с.Котівка
1
0
ФК Рудня м.Радомишль
Рефері: Сорокін Михайло
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
06.06.21
–
16:00
Вепр с.Веприн
2
4
СК Титан м.Радомишль
Рефері: Король Геннадій
Матч Тижня 5
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
13.06.21
–
12:00
Вікторія с.Вишевичі
1
0
Вепр с.Веприн
Рефері: Кордель
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
13.06.21
–
13:00
СК Титан м.Радомишль
3
1
Спортінг с.Котівка
Рефері: Борецький
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
13.06.21
–
16:00
ФК Рудня м.Радомишль
0
4
Полісся с.Ставки
Рефері: Король
Матч Тижня 6
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
20.06.21
–
12:00
Вепр с.Веприн
2
5
Метеор-Мірча
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
20.06.21
–
14:00
СК Титан м.Радомишль
1
4
Полісся с.Ставки
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Рефері: Горбатюк
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
20.06.21
–
16:00
Спортінг с.Котівка
3
4
Вікторія с.Вишевичі
Арбітр: Король Геннадій
Рефері: Король
Матч Тижня 7
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
27.06.21
–
12:00
Метеор-Мірча
5
3
Спортінг с.Котівка
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
27.06.21
–
15:00
СК Титан м.Радомишль
3
2
ФК Рудня м.Радомишль
Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Рефері: Борецький
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
27.06.21
–
17:00
Вікторія с.Вишевичі
0
3
Полісся с.Ставки
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Рефері: Горбатюк
Матч Тижня 8
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
28.06.21
–
11:00
Вепр с.Веприн
3
4
Спортінг с.Котівка
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
28.06.21
–
13:00
Вікторія с.Вишевичі
1
3
ФК Рудня м.Радомишль
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Рефері: Горбатюк
Матч Тижня 9
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
04.07.21
–
11:00
СК Титан м.Радомишль
4
0
Вікторія с.Вишевичі
Арбітр: Наземцев Юрій
Рефері: Наземцев
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
04.07.21
–
16:00
Полісся с.Ставки
21
0
Вепр с.Веприн
Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Рефері: Борецький
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
04.07.21
–
17:00
ФК Рудня м.Радомишль
1
5
Метеор-Мірча
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Матч Тижня 8
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
10.07.21
–
18:00
Метеор-Мірча
0
5
Полісся с.Ставки
Арбітр: Янович Юрій
Арбітр: Янович
Матч Тижня 10
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
11.07.21
–
11:00
Метеор-Мірча
3
2
СК Титан м.Радомишль
Арбітр: Наземцев Юрій
Арбітр: Наземцев
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
11.07.21
–
16:00
Спортінг с.Котівка
1
3
Полісся с.Ставки
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Арбітр: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
11.07.21
–
17:00
Вепр с.Веприн
4
0
ФК Рудня м.Радомишль
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Арбітр: Горбатюк
Матч Тижня 11
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
18.07.21
–
17:00
ФК Рудня м.Радомишль
3
4
Спортінг с.Котівка
Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Рефері: Борецький
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
18.07.21
–
17:00
СК Титан м.Радомишль
3
1
Вепр с.Веприн
Арбітр: Король Геннадій
Рефері: Король
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
18.07.21
–
17:00
Вікторія с.Вишевичі
1
3
Метеор-Мірча
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Матч Тижня 12
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
25.07.21
–
16:00
Полісся с.Ставки
4
0
ФК Рудня м.Радомишль
Арбітр: Наземцев Юрій
Рефері: Наземцев
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
25.07.21
–
16:00
Спортінг с.Котівка
3
3
СК Титан м.Радомишль
Арбітр: Кордель Ігор
Рефері: Кордель
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
25.07.21
–
17:00
Вепр с.Веприн
0
3
Вікторія с.Вишевичі
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Рефері: Горбатюк
Матч Тижня 13
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
01.08.21
–
00:00
Полісся с.Ставки
9
3
СК Титан м.Радомишль
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
01.08.21
–
00:00
Вікторія с.Вишевичі
2
1
Спортінг с.Котівка
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
01.08.21
–
00:00
Метеор-Мірча
3
1
Вепр с.Веприн
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Матч Тижня 14
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
08.08.21
–
00:00
ФК Рудня м.Радомишль
2
4
СК Титан м.Радомишль
Попередній етап Група Б
Матч Тижня 9
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
25.07.21
–
16:00
Фортуна с.Забілоччя
3
0
Арсенал с.Чайківка
Арена-Забілоччя
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
25.07.21
–
13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4
1
Явір с.Потіївка
Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Рефері: Борецький
Матч Тижня 10
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
01.08.21
–
00:00
Дружба с.Велика Рача
0
1
Фортуна с.Забілоччя
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
01.08.21
–
00:00
Арсенал с.Чайківка
2
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
01.08.21
–
00:00
Явір с.Потіївка
5
0
Сокіл с.Межирічка
Матч Тижня 9
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
25.07.21
–
11:00
Сокіл с.Межирічка
2
0
Дружба с.Велика Рача
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Матч Тижня 7
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
11.07.21
–
17:00
Фортуна с.Забілоччя
1
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Арена-Забілоччя
Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Арбітр:Борецький
Матч Тижня 8
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
18.07.21
–
11:00
Арсенал с.Чайківка
2
0
Дружба с.Велика Рача
Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Перенесено
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
18.07.21
–
16:00
Явір с.Потіївка
0
3
Фортуна с.Забілоччя
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
18.07.21
–
11:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
8
1
Сокіл с.Межирічка
Арбітр: Наземцев Юрій
Рефері: Наземцев
Матч Тижня 6
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
27.06.21
–
16:00
Явір с.Потіївка
4
2
Арсенал с.Чайківка
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
27.06.21
–
13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
11
0
Дружба с.Велика Рача
Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Рефері: Борецький
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
27.06.21
–
16:00
Фортуна с.Забілоччя
4
1
Сокіл с.Межирічка
Арена-Забілоччя
Арбітр: Кордель Ігор
Рефері: Кордель Ігор
Матч Тижня 7
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
11.07.21
–
12:00
Сокіл с.Межирічка
3
4
Арсенал с.Чайківка
Арбітр: Кордель Ігор
Арбітр: Кордель
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
11.07.21
–
11:00
Дружба с.Велика Рача
1
2
Явір с.Потіївка
Арбітр: Янович Юрій
Арбітр: Янович
Матч Тижня 4
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
13.06.21
–
12:00
Арсенал с.Чайківка
0
4
Фортуна с.Забілоччя
Рефері: Наземцев
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
13.06.21
–
11:00
Явір с.Потіївка
0
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Рефері: Сорокін
Матч Тижня 5
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
20.06.21
–
15:00
Сокіл с.Межирічка
3
0
Явір с.Потіївка
Арбітр: Наземцев Юрій
Рефері: Наземцев / Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
20.06.21
–
12:00
Фортуна с.Забілоччя
5
2
Дружба с.Велика Рача
Арена-Забілоччя
Арбітр: Наземцев Юрій
Рефері: Наземцев
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
20.06.21
–
12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
10
2
Арсенал с.Чайківка
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Матч Тижня 2
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
30.05.21
–
12:00
Арсенал с.Чайківка
2
1
Сокіл с.Межирічка
Рефері: Наземцев
Матч Тижня 3
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
06.06.21
–
13:00
Фортуна с.Забілоччя
1
1
Явір с.Потіївка
Арена-Забілоччя
Рефері: Кордель Ігор
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
04.07.21
–
11:00
Дружба с.Велика Рача
1
1
Арсенал с.Чайківка
Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Рефері: Сорокін
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
06.06.21
–
14:00
Сокіл с.Межирічка
2
2
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Рефері: Янович
Матч Тижня 4
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
13.06.21
–
11:00
Дружба с.Велика Рача
1
7
Сокіл с.Межирічка
Рефері: Янович
Матч Тижня 1
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
22.05.21
–
14:00
Сокіл с.Межирічка
4
5
Фортуна с.Забілоччя
Матч Тижня 2
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
30.05.21
–
14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4
2
Фортуна с.Забілоччя
Арбітр: Янович Юрій
Рефері: Янович
Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу
30.05.21
–
11:00
Явір с.Потіївка
9
0
Дружба с.Велика Рача
Рефері: Сорокін
Матч Тижня 1