Календар матчів
Матч Тижня 1
13.06.20 11:00
Явір с.Потіївка
0
0
ФК Мірча с.Мірча
Рефері: Мартиненко
14.06.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
0
0
Вепр с.Веприн
Рефері: Сорокін (Стадіон- с.Межирічка)
14.06.20 12:00
Спортінг с.Котівка
1
6
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Рефері: Новиченко
14.06.20 12:00
Арсенал с.Чайківка
0
5
Метеор с.Нова Буда
Рефері:Борецький
14.06.20 14:00
Олімпік с.Глухів-1
0
12
Сокіл с.Межирічка
Рефері: Янович
14.06.20 14:00
Дружба с.Велика Рача
0
1
Вікторія с.Вишевичі
Рефері: Сорокін
Матч Тижня 2
27.06.20 17:00
Дружба с.Велика Рача
2
2
Олімпік с.Глухів-1
Шатило
28.06.20 11:00
Явір с.Потіївка
1
1
Арсенал с.Чайківка
Шатило
28.06.20 15:00
Сокіл с.Межирічка
4
1
Фортуна с.Забілоччя
Сорокін
28.06.20 16:00
Вікторія с.Вишевичі
5
0
СК Титан м.Радомишль
Новиченко
28.06.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
5
4
Спортінг с.Котівка
Янович
28.06.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
1
5
Полісся с.Ставки
Борецький
Матч Тижня 3
05.07.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
6
2
Олімпік с.Глухів-1
Сорокін
05.07.20 12:00
Вепр с.Веприн
1
3
Вікторія с.Вишевичі
Янович
05.07.20 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
10
0
ФК Мірча с.Мірча
Борецький
05.07.20 16:00
Фортуна с.Забілоччя
3
0
Дружба с.Велика Рача
Новиченко
05.07.20 16:00
Полісся с.Ставки
10
1
Явір с.Потіївка
Шатило
05.07.20 16:00
Спортінг с.Котівка
5
2
Арсенал с.Чайківка
Сорокін
Матч Тижня 4
11.07.20 16:00
Явір с.Потіївка
2
6
Метеор с.Нова Буда
Новиченко
12.07.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
2
0
Фортуна с.Забілоччя
Сорокін
12.07.20 11:00
Арсенал с.Чайківка
0
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Янович
12.07.20 15:00
Спортінг с.Котівка
2
3
Полісся с.Ставки
Борецький
12.07.20 16:00
Дружба с.Велика Рача
1
4
Сокіл с.Межирічка
Сорокін
12.07.20 17:00
Олімпік с.Глухів-1
1
6
Вепр с.Веприн
Янович
Матч Тижня 5
19.07.20 11:00
Вікторія с.Вишевичі
9
0
Олімпік с.Глухів-1
Шатило
19.07.20 13:00
Вепр с.Веприн
0
0
Фортуна с.Забілоччя
Шатило
19.07.20 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
1
1
Полісся с.Ставки
Янович
19.07.20 15:00
Сокіл с.Межирічка
2
2
СК Титан м.Радомишль
Борецький
19.07.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
5
2
Спортінг с.Котівка
Сорокін
19.07.20 17:00
ФК Мірча с.Мірча
1
1
Арсенал с.Чайківка
Янович
Матч Тижня 6
26.07.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
1
1
Дружба с.Велика Рача
Янович
26.07.20 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
2
3
Метеор с.Нова Буда
Борецький
26.07.20 16:00
Фортуна с.Забілоччя
5
3
Вікторія с.Вишевичі
Новиченко
26.07.20 16:00
Полісся с.Ставки
7
0
ФК Мірча с.Мірча
Шатило
26.07.20 16:00
Спортінг с.Котівка
2
3
Явір с.Потіївка
Сорокін
26.07.20 17:00
Вепр с.Веприн
1
2
Сокіл с.Межирічка
Гаврутенко
Матч Тижня 7
01.08.20 16:00
Дружба с.Велика Рача
2
0
Вепр с.Веприн
Сорокін
02.08.20 11:00
Явір с.Потіївка
0
3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Шатило
02.08.20 13:00
Арсенал с.Чайківка
0
3
Полісся с.Ставки
Янович
02.08.20 16:00
Вікторія с.Вишевичі
3
3
Сокіл с.Межирічка
Сорокін
02.08.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
1
6
Метеор с.Нова Буда
Шатило
02.08.20 17:00
Олімпік с.Глухів-1
2
6
Фортуна с.Забілоччя
Борецький
Матч Тижня 8
09.08.20 12:00
Сокіл с.Межирічка
3
3
Вікторія с.Вишевичі
Янович
09.08.20 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3
0
Явір с.Потіївка
Технічна поразка
09.08.20 14:00
Вепр с.Веприн
0
1
Дружба с.Велика Рача
Янович
09.08.20 16:00
Фортуна с.Забілоччя
5
1
Олімпік с.Глухів-1
Сорокін
09.08.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
5
0
ФК Мірча с.Мірча
Мартиненко
09.08.20 16:00
Полісся с.Ставки
13
2
Арсенал с.Чайківка
Новиченко
Матч Тижня 9
15.08.20 16:00
Сокіл с.Межирічка
5
0
Вепр с.Веприн
Шатило
16.08.20 11:00
Дружба с.Велика Рача
0
0
СК Титан м.Радомишль
Сорокін
16.08.20 12:00
Явір с.Потіївка
5
0
Спортінг с.Котівка
Янович
16.08.20 15:00
Вікторія с.Вишевичі
2
1
Фортуна с.Забілоччя
Сорокін
16.08.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
2
5
Полісся с.Ставки
Борецький
16.08.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
2
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Мартиненко
Матч Тижня 10
23.08.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
1
3
Сокіл с.Межирічка
Янович
23.08.20 11:00
Полісся с.Ставки
1
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Сорокін
23.08.20 15:00
Олімпік с.Глухів-1
0
3
Вікторія с.Вишевичі
Новиченко
23.08.20 15:00
Спортінг с.Котівка
1
2
Метеор с.Нова Буда
Янович
23.08.20 16:00
Фортуна с.Забілоччя
3
3
Вепр с.Веприн
Сорокін
23.08.20 16:00
Арсенал с.Чайківка
1
4
ФК Мірча с.Мірча
Борецький
Матч Тижня 11
29.08.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
1
2
Явір с.Потіївка
Мартиненко
30.08.20 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
12
2
Арсенал с.Чайківка
Янович
30.08.20 13:00
Сокіл с.Межирічка
7
3
Дружба с.Велика Рача
Шатило
30.08.20 16:00
Фортуна с.Забілоччя
2
2
СК Титан м.Радомишль
Мазуренко Сергій
30.08.20 16:00
Полісся с.Ставки
12
1
Спортінг с.Котівка
Янович
30.08.20 17:00
Вепр с.Веприн
1
1
Олімпік с.Глухів-1
Шатило
Матч Тижня 12
06.09.20 11:00
Дружба с.Велика Рача
2
0
Фортуна с.Забілоччя
Янович
06.09.20 11:00
Арсенал с.Чайківка
3
1
Спортінг с.Котівка
Мартиненко (Хоменко)
06.09.20 11:00
Явір с.Потіївка
0
3
Полісся с.Ставки
Шатило
06.09.20 16:00
Олімпік с.Глухів-1
1
4
СК Титан м.Радомишль
Шатило
06.09.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
1
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Борецький
06.09.20 17:00
Вікторія с.Вишевичі
4
0
Вепр с.Веприн
Гаврутенко
Матч Тижня 13
13.09.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
2
2
Вікторія с.Вишевичі
Шатило
13.09.20 11:30
Арсенал с.Чайківка
0
0
Явір с.Потіївка
Докиль І
13.09.20 12:00
Полісся с.Ставки
3
0
Метеор с.Нова Буда
Технічна поразка 3:0
13.09.20 15:00
Фортуна с.Забілоччя
2
2
Сокіл с.Межирічка
Сорокін
13.09.20 16:00
Олімпік с.Глухів-1
0
6
Дружба с.Велика Рача
Борецький
13.09.20 16:00
Спортінг с.Котівка
5
2
ФК Мірча с.Мірча
Янович
Матч Тижня 14
20.09.20 12:00
Сокіл с.Межирічка
8
1
Олімпік с.Глухів-1
20.09.20 12:00
Вікторія с.Вишевичі
3
0
Дружба с.Велика Рача
20.09.20 12:00
Вепр с.Веприн
0
3
СК Титан м.Радомишль
20.09.20 12:00
Метеор с.Нова Буда
8
1
Арсенал с.Чайківка
20.09.20 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
7
3
Спортінг с.Котівка
20.09.20 12:00
ФК Мірча с.Мірча
0
0
Явір с.Потіївка
P