Технічний партнер

Бомбардири

Центральний матч туру Вища ліга

Картки

# Гравець Очк
1 4 1 0 7
2 4 1 0 7
3 2 1 0 5
4 5 0 0 5
5 4 0 0 4
6 4 0 0 4
7 4 0 0 4
8 4 0 0 4
9 1 1 0 4
10 3 0 0 3
11 3 0 0 3
12 3 0 0 3
13 0 0 1 3
14 0 0 1 3
15 3 0 0 3
16 3 0 0 3
17 3 0 0 3
18 3 0 0 3
19 3 0 0 3
20 0 0 1 3
21 0 0 1 3
22 3 0 0 3
23 3 0 0 3
24 3 0 0 3
25 3 0 0 3
26 3 0 0 3
27 3 0 0 3
28 3 0 0 3
29 0 0 1 3
30 3 0 0 3
31 0 0 1 3
32 3 0 0 3
33 3 0 0 3
Календар матчів
Матч Тижня 1
13.06.20 - 11:00
Явір с.Потіївка
0
0
ФК Мірча с.Мірча
| Рефері: Мартиненко
14.06.20 - 11:00
СК Титан м.Радомишль
0
0
Вепр с.Веприн
| Рефері: Сорокін (Стадіон- с.Межирічка)
14.06.20 - 12:00
Спортінг с.Котівка
1
6
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Новиченко
14.06.20 - 12:00
Арсенал с.Чайківка
0
5
Метеор с.Нова Буда
| Рефері:Борецький
14.06.20 - 14:00
Олімпік с.Глухів-1
0
12
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Янович
14.06.20 - 14:00
Дружба с.Велика Рача
0
1
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері: Сорокін
Матч Тижня 2
27.06.20 - 17:00
Дружба с.Велика Рача
2
2
Олімпік с.Глухів-1
| Шатило
28.06.20 - 11:00
Явір с.Потіївка
1
1
Арсенал с.Чайківка
| Шатило
28.06.20 - 15:00
Сокіл с.Межирічка
4
1
Фортуна с.Забілоччя
| Сорокін
28.06.20 - 16:00
Вікторія с.Вишевичі
5
0
СК Титан м.Радомишль
| Новиченко
28.06.20 - 16:00
ФК Мірча с.Мірча
5
4
Спортінг с.Котівка
| Янович
28.06.20 - 16:00
Метеор с.Нова Буда
1
5
Полісся с.Ставки
| Борецький
Матч Тижня 3
05.07.20 - 11:00
СК Титан м.Радомишль
6
2
Олімпік с.Глухів-1
| Сорокін
05.07.20 - 12:00
Вепр с.Веприн
1
3
Вікторія с.Вишевичі
| Янович
05.07.20 - 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
10
0
ФК Мірча с.Мірча
| Борецький
05.07.20 - 16:00
Фортуна с.Забілоччя
3
0
Дружба с.Велика Рача
| Новиченко
05.07.20 - 16:00
Полісся с.Ставки
10
1
Явір с.Потіївка
| Шатило
05.07.20 - 16:00
Спортінг с.Котівка
5
2
Арсенал с.Чайківка
| Сорокін
Матч Тижня 4
11.07.20 - 16:00
Явір с.Потіївка
2
6
Метеор с.Нова Буда
| Новиченко
12.07.20 - 11:00
СК Титан м.Радомишль
2
0
Фортуна с.Забілоччя
| Сорокін
12.07.20 - 11:00
Арсенал с.Чайківка
0
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Янович
12.07.20 - 15:00
Спортінг с.Котівка
2
3
Полісся с.Ставки
| Борецький
12.07.20 - 16:00
Дружба с.Велика Рача
1
4
Сокіл с.Межирічка
| Сорокін
12.07.20 - 17:00
Олімпік с.Глухів-1
1
6
Вепр с.Веприн
| Янович
Матч Тижня 5
19.07.20 - 11:00
Вікторія с.Вишевичі
9
0
Олімпік с.Глухів-1
| Шатило
19.07.20 - 13:00
Вепр с.Веприн
0
0
Фортуна с.Забілоччя
| Шатило
19.07.20 - 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
1
1
Полісся с.Ставки
| Янович
19.07.20 - 15:00
Сокіл с.Межирічка
2
2
СК Титан м.Радомишль
| Борецький
19.07.20 - 16:00
Метеор с.Нова Буда
5
2
Спортінг с.Котівка
| Сорокін
19.07.20 - 17:00
ФК Мірча с.Мірча
1
1
Арсенал с.Чайківка
| Янович
Матч Тижня 6
26.07.20 - 11:00
СК Титан м.Радомишль
1
1
Дружба с.Велика Рача
| Янович
26.07.20 - 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
2
3
Метеор с.Нова Буда
| Борецький
26.07.20 - 16:00
Фортуна с.Забілоччя
5
3
Вікторія с.Вишевичі
| Новиченко
26.07.20 - 16:00
Полісся с.Ставки
7
0
ФК Мірча с.Мірча
| Шатило
26.07.20 - 16:00
Спортінг с.Котівка
2
3
Явір с.Потіївка
| Сорокін
26.07.20 - 17:00
Вепр с.Веприн
1
2
Сокіл с.Межирічка
| Гаврутенко
Матч Тижня 7
01.08.20 - 16:00
Дружба с.Велика Рача
2
0
Вепр с.Веприн
| Сорокін
02.08.20 - 11:00
Явір с.Потіївка
0
3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Шатило
02.08.20 - 13:00
Арсенал с.Чайківка
0
3
Полісся с.Ставки
| Янович
02.08.20 - 16:00
Вікторія с.Вишевичі
3
3
Сокіл с.Межирічка
| Сорокін
02.08.20 - 16:00
ФК Мірча с.Мірча
1
6
Метеор с.Нова Буда
| Шатило
02.08.20 - 17:00
Олімпік с.Глухів-1
2
6
Фортуна с.Забілоччя
| Борецький
Матч Тижня 8
09.08.20 - 12:00
Сокіл с.Межирічка
3
3
Вікторія с.Вишевичі
| Янович
09.08.20 - 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3
0
Явір с.Потіївка
| Технічна поразка
09.08.20 - 14:00
Вепр с.Веприн
0
1
Дружба с.Велика Рача
| Янович
09.08.20 - 16:00
Фортуна с.Забілоччя
5
1
Олімпік с.Глухів-1
| Сорокін
09.08.20 - 16:00
Метеор с.Нова Буда
5
0
ФК Мірча с.Мірча
| Мартиненко
09.08.20 - 16:00
Полісся с.Ставки
13
2
Арсенал с.Чайківка
| Новиченко
Матч Тижня 9
15.08.20 - 16:00
Сокіл с.Межирічка
5
0
Вепр с.Веприн
| Шатило
16.08.20 - 11:00
Дружба с.Велика Рача
0
0
СК Титан м.Радомишль
| Сорокін
16.08.20 - 12:00
Явір с.Потіївка
5
0
Спортінг с.Котівка
| Янович
16.08.20 - 15:00
Вікторія с.Вишевичі
2
1
Фортуна с.Забілоччя
| Сорокін
16.08.20 - 16:00
ФК Мірча с.Мірча
2
5
Полісся с.Ставки
| Борецький
16.08.20 - 16:00
Метеор с.Нова Буда
2
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Мартиненко
Матч Тижня 10
23.08.20 - 11:00
СК Титан м.Радомишль
1
3
Сокіл с.Межирічка
| Янович
23.08.20 - 11:00
Полісся с.Ставки
1
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Сорокін
23.08.20 - 15:00
Олімпік с.Глухів-1
0
3
Вікторія с.Вишевичі
| Новиченко
23.08.20 - 15:00
Спортінг с.Котівка
1
2
Метеор с.Нова Буда
| Янович
23.08.20 - 16:00
Фортуна с.Забілоччя
3
3
Вепр с.Веприн
| Сорокін
23.08.20 - 16:00
Арсенал с.Чайківка
1
4
ФК Мірча с.Мірча
| Борецький
Матч Тижня 11
29.08.20 - 16:00
Метеор с.Нова Буда
1
2
Явір с.Потіївка
| Мартиненко
30.08.20 - 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
12
2
Арсенал с.Чайківка
| Янович
30.08.20 - 13:00
Сокіл с.Межирічка
7
3
Дружба с.Велика Рача
| Шатило
30.08.20 - 16:00
Фортуна с.Забілоччя
2
2
СК Титан м.Радомишль
| Мазуренко Сергій
30.08.20 - 16:00
Полісся с.Ставки
12
1
Спортінг с.Котівка
| Янович
30.08.20 - 17:00
Вепр с.Веприн
1
1
Олімпік с.Глухів-1
| Шатило
Матч Тижня 12
06.09.20 - 11:00
Дружба с.Велика Рача
2
0
Фортуна с.Забілоччя
| Янович
06.09.20 - 11:00
Арсенал с.Чайківка
3
1
Спортінг с.Котівка
| Мартиненко (Хоменко)
06.09.20 - 11:00
Явір с.Потіївка
0
3
Полісся с.Ставки
| Шатило
06.09.20 - 16:00
Олімпік с.Глухів-1
1
4
СК Титан м.Радомишль
| Шатило
06.09.20 - 16:00
ФК Мірча с.Мірча
1
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Борецький
06.09.20 - 17:00
Вікторія с.Вишевичі
4
0
Вепр с.Веприн
| Гаврутенко
Матч Тижня 13
13.09.20 - 11:00
СК Титан м.Радомишль
2
2
Вікторія с.Вишевичі
| Шатило
13.09.20 - 11:30
Арсенал с.Чайківка
0
0
Явір с.Потіївка
| Докиль І
13.09.20 - 12:00
Полісся с.Ставки
3
0
Метеор с.Нова Буда
| Технічна поразка 3:0
13.09.20 - 15:00
Фортуна с.Забілоччя
2
2
Сокіл с.Межирічка
| Сорокін
13.09.20 - 16:00
Олімпік с.Глухів-1
0
6
Дружба с.Велика Рача
| Борецький
13.09.20 - 16:00
Спортінг с.Котівка
5
2
ФК Мірча с.Мірча
| Янович
Матч Тижня 14
20.09.20 - 12:00
Сокіл с.Межирічка
8
1
Олімпік с.Глухів-1
20.09.20 - 12:00
Вікторія с.Вишевичі
3
0
Дружба с.Велика Рача
20.09.20 - 12:00
Вепр с.Веприн
0
3
СК Титан м.Радомишль
20.09.20 - 12:00
Метеор с.Нова Буда
8
1
Арсенал с.Чайківка
20.09.20 - 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
7
3
Спортінг с.Котівка
20.09.20 - 12:00
ФК Мірча с.Мірча
0
0
Явір с.Потіївка

Центральный матч туру Перша ліга

Фінальна частина - Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу 2021
Дружба с.Велика Рача
vs
Вікторія с.Вишевичі
Арбітр: Янович Юрій

Календар

Вітаємо з днем народження

Вер 22
player photo
Олексієнко Михайло Сергійович
Воротар
Метеор-Мірча
Вер 22
років
30
Вер 23
player photo
Клименко Владислав Олексійович
Півзахисник
СК Титан м.Радомишль
Вер 23
років
23
player photo
Бенчук Іван Андрійович
Півзахисник
Спортінг с.Котівка
Вер 23
років
17
Вер 24
player photo
Юрченко Володимир Вікторович
Захисник
ФК Рудня м.Радомишль
Вер 24
років
35
player photo
Давиденко Денис Олегович
Півзахисник
ФК Мірча с.Мірча
Вер 24
років
26
player photo
Юрчекно Володимир Вікторович
Захисник
Олімпік с.Глухів-1
Вер 24
років
35
player photo
Степаненко Руслан Петрович
Півзахисник
Полісся с.Ставки
Вер 24
років
33
player photo
Леонов Олексій Миколайович
Півзахисник
- unknown club -
Вер 24
років
20

Новини зі світу футболу

P