Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу

2021
Фінальна частина
Вища ліга
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
в в в в в
10
10
0
0
60
9
51
30
2
п в в п в
10
8
0
2
40
20
20
24
3
п п в в п
10
4
1
5
23
35
-12
13
4
в в п в в
10
4
1
5
18
25
-7
13
5
п п п п п
10
2
0
8
11
37
-26
6
6
в п п п п
10
1
0
9
19
45
-26
3
Полісся с.Ставки
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Фортуна с.Забілоччя
Явір с.Потіївка
Метеор-Мірча
СК Титан м.Радомишль
1 Полісся с.Ставки 4–1 9–0 5–0
2 Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль 1–5 6–2 5–3
3 Фортуна с.Забілоччя 2–11 4–2 4–0
4 Явір с.Потіївка 1–3 4–1 4–3
5 Метеор-Мірча 1–4 0–3 0–3
6 СК Титан м.Радомишль 1–7 4–3 1–4
1
2
3
4
5
6
Матч Тижня 1
Авангард 15.08.21 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
5 3
СК Титан м.Радомишль
15.08.21 13:00
Авангард
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
5
3
СК Титан м.Радомишль
| Рефері: Янович
| Авангард | Арбітр: Янович Юрій
15.08.21 16:00
Явір с.Потіївка
1 3
Полісся с.Ставки
15.08.21 16:00
Явір с.Потіївка
1
3
Полісся с.Ставки
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
Арена-Забілоччя 15.08.21 17:00
Фортуна с.Забілоччя
4 2
Метеор-Мірча
15.08.21 17:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
4
2
Метеор-Мірча
| Рефері: Борецький
| Арена-Забілоччя | Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Матч Тижня 2
22.08.21 10:00
Метеор-Мірча
0 3
Явір с.Потіївка
22.08.21 10:00
Метеор-Мірча
0
3
Явір с.Потіївка
| технічна поразка
| Арбітр: Янович Юрій
22.08.21 11:00
СК Титан м.Радомишль
4 3
Фортуна с.Забілоччя
22.08.21 11:00
СК Титан м.Радомишль
4
3
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері: Наземцев
| Арбітр: Наземцев Юрій
Авангард 22.08.21 16:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
1 5
Полісся с.Ставки
22.08.21 16:00
Авангард
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
1
5
Полісся с.Ставки
| Рефері: Наземцев
| Авангард | Арбітр: Наземцев Юрій
Матч Тижня 3
29.08.21 11:00
Метеор-Мірча
1 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
29.08.21 11:00
Метеор-Мірча
1
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
29.08.21 11:00
Явір с.Потіївка
4 3
СК Титан м.Радомишль
29.08.21 11:00
Явір с.Потіївка
4
3
СК Титан м.Радомишль
| Рефері: Горбатюк
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
29.08.21 12:00
Полісся с.Ставки
9 0
Фортуна с.Забілоччя
29.08.21 12:00
Полісся с.Ставки
9
0
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері: Наземцев
| Арбітр: Наземцев Юрій
Матч Тижня 4
05.09.21 11:00
Метеор-Мірча
0 3
Фортуна с.Забілоччя
05.09.21 11:00
Метеор-Мірча
0
3
Фортуна с.Забілоччя
| технічна поразка
| Арбітр: Янович Юрій
05.09.21 13:00
СК Титан м.Радомишль
1 7
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
05.09.21 13:00
СК Титан м.Радомишль
1
7
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Король
| Арбітр: Король Геннадій
05.09.21 15:00
Полісся с.Ставки
5 0
Явір с.Потіївка
05.09.21 15:00
Полісся с.Ставки
5
0
Явір с.Потіївка
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
Матч Тижня 5
12.09.21 13:00
Явір с.Потіївка
4 1
Метеор-Мірча
12.09.21 13:00
Явір с.Потіївка
4
1
Метеор-Мірча
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
12.09.21 15:00
Полісся с.Ставки
4 1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
12.09.21 15:00
Полісся с.Ставки
4
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Наземцев
| Арбітр: Наземцев Юрій
Арена-Забілоччя 12.09.21 15:00
Фортуна с.Забілоччя
4 0
СК Титан м.Радомишль
12.09.21 15:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
4
0
СК Титан м.Радомишль
| Рефері: Сорокін
| Арена-Забілоччя | Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Матч Тижня 6
19.09.21 11:00
СК Титан м.Радомишль
1 4
Явір с.Потіївка
19.09.21 11:00
СК Титан м.Радомишль
1
4
Явір с.Потіївка
| Рефері: Кордель
| Арбітр: Кордель Ігор
Авангард 19.09.21 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
6 2
Метеор-Мірча
19.09.21 14:00
Авангард
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
6
2
Метеор-Мірча
| Рефері: Янович
| Авангард | Арбітр: Янович Юрій
Арена-Забілоччя 19.09.21 16:00
Фортуна с.Забілоччя
2 11
Полісся с.Ставки
19.09.21 16:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
2
11
Полісся с.Ставки
| Рефері: Король
| Арена-Забілоччя | Арбітр: Король Геннадій
Перша ліга
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
в в в в в
12
11
1
0
42
15
27
34
2
н в в в п
12
8
1
3
50
22
28
25
3
в н в п в
12
7
1
4
38
20
18
22
4
п в п п п
12
6
0
6
20
25
-5
18
5
п п в в в
12
5
1
6
21
26
-5
16
6
п п п п п
12
2
0
10
22
40
-18
6
7
п п п п п
12
1
0
11
13
50
-37
3
Арсенал с.Чайківка
Сокіл с.Межирічка
Спортінг с.Котівка
Вікторія с.Вишевичі
Дружба с.Велика Рача
ФК Рудня м.Радомишль
Вепр с.Веприн
1 Арсенал с.Чайківка 5–3 4–1 5–2 3–1
2 Сокіл с.Межирічка 1–6 3–0 5–3 13–0
3 Спортінг с.Котівка 1–5 3–3 5–0
4 Вікторія с.Вишевичі 0–3 0–3 5–1
5 Дружба с.Велика Рача 1–2 3–0 2–1 5–0
6 ФК Рудня м.Радомишль 1–4 3–6 1–2
7 Вепр с.Веприн 1–4 0–3 0–5
1
2
3
4
5
6
7
8
Матч Тижня 1
15.08.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
5 0
Вепр с.Веприн
15.08.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
5
0
Вепр с.Веприн
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
15.08.21 15:00
Сокіл с.Межирічка
3 0
Вікторія с.Вишевичі
15.08.21 15:00
Сокіл с.Межирічка
3
0
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері: Кордель
| Арбітр: Кордель Ігор
15.08.21 16:00
Арсенал с.Чайківка
5 3
Спортінг с.Котівка
15.08.21 16:00
Арсенал с.Чайківка
5
3
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Наземцев
| Арбітр: Наземцев Юрій
Матч Тижня 2
21.08.21 16:00
ФК Рудня м.Радомишль
1 2
Дружба с.Велика Рача
21.08.21 16:00
ФК Рудня м.Радомишль
1
2
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
22.08.21 11:00
Вікторія с.Вишевичі
0 3
Арсенал с.Чайківка
22.08.21 11:00
Вікторія с.Вишевичі
0
3
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Кордель
| Арбітр: Кордель Ігор
22.08.21 11:00
Вепр с.Веприн
0 3
Сокіл с.Межирічка
22.08.21 11:00
Вепр с.Веприн
0
3
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Горбатюк
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Матч Тижня 3
14.08.21 17:00
Сокіл с.Межирічка
5 3
ФК Рудня м.Радомишль
14.08.21 17:00
Сокіл с.Межирічка
5
3
ФК Рудня м.Радомишль
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
24.08.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1 2
Спортінг с.Котівка
24.08.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1
2
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
24.08.21 11:00
Арсенал с.Чайківка
3 1
Вепр с.Веприн
24.08.21 11:00
Арсенал с.Чайківка
3
1
Вепр с.Веприн
| Рефері: Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Матч Тижня 4
29.08.21 11:00
Вікторія с.Вишевичі
5 1
Дружба с.Велика Рача
29.08.21 11:00
Вікторія с.Вишевичі
5
1
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Кордель
| Арбітр: Кордель Ігор
29.08.21 13:00
ФК Рудня м.Радомишль
1 4
Арсенал с.Чайківка
29.08.21 13:00
ФК Рудня м.Радомишль
1
4
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
29.08.21 15:00
Спортінг с.Котівка
3 3
Сокіл с.Межирічка
29.08.21 15:00
Спортінг с.Котівка
3
3
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Матч Тижня 5
05.09.21 11:00
Вепр с.Веприн
1 4
Арсенал с.Чайківка
05.09.21 11:00
Вепр с.Веприн
1
4
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Горбатюк
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
05.09.21 14:00
Спортінг с.Котівка
5 0
Дружба с.Велика Рача
05.09.21 14:00
Спортінг с.Котівка
5
0
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Горбатюк
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
05.09.21 16:00
ФК Рудня м.Радомишль
3 6
Сокіл с.Межирічка
05.09.21 16:00
ФК Рудня м.Радомишль
3
6
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Матч Тижня 6
12.09.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
2 1
ФК Рудня м.Радомишль
12.09.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
2
1
ФК Рудня м.Радомишль
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
12.09.21 12:00
Арсенал с.Чайківка
4 1
Вікторія с.Вишевичі
12.09.21 12:00
Арсенал с.Чайківка
4
1
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері: Кордель
| Арбітр: Кордель Ігор
12.09.21 12:00
Сокіл с.Межирічка
13 0
Вепр с.Веприн
12.09.21 12:00
Сокіл с.Межирічка
13
0
Вепр с.Веприн
| Рефері: Горбатюк
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Матч Тижня 7
19.09.21 11:00
Вікторія с.Вишевичі
0 3
Сокіл с.Межирічка
19.09.21 11:00
Вікторія с.Вишевичі
0
3
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Горбатюк
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
19.09.21 11:00
Вепр с.Веприн
0 5
Дружба с.Велика Рача
19.09.21 11:00
Вепр с.Веприн
0
5
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Наземцев
| Арбітр: Наземцев Юрій
19.09.21 15:00
Спортінг с.Котівка
1 5
Арсенал с.Чайківка
19.09.21 15:00
Спортінг с.Котівка
1
5
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Матч Тижня 8
26.09.21 11:00
Сокіл с.Межирічка
1 6
Спортінг с.Котівка
26.09.21 11:00
Сокіл с.Межирічка
1
6
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
26.09.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
3 0
Вікторія с.Вишевичі
26.09.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
3
0
Вікторія с.Вишевичі
| Технічний результат
| Арбітр: Янович Юрій
26.09.21 13:30
Арсенал с.Чайківка
5 2
ФК Рудня м.Радомишль
26.09.21 13:30
Арсенал с.Чайківка
5
2
ФК Рудня м.Радомишль
| Рефері: Кордель
| Арбітр: Кордель Ігор
Група Б
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
в в в в в
10
9
1
0
53
11
42
28
2
в п в в в
10
7
1
2
29
16
13
22
3
в в п п в
10
4
2
4
22
18
4
14
4
н в в п п
10
3
2
5
15
30
-15
11
5
п п п в п
10
3
1
6
24
31
-7
10
6
н п п п п
10
0
1
9
5
42
-37
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Фортуна с.Забілоччя
Явір с.Потіївка
Арсенал с.Чайківка
Сокіл с.Межирічка
Дружба с.Велика Рача
1 Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4–2
4–1
10–2
8–1
11–0
2 Фортуна с.Забілоччя
1–4
1–1
3–0
4–1
5–2
3 Явір с.Потіївка
0–4
0–3
4–2
5–0
9–0
4 Арсенал с.Чайківка
2–4
0–4
0–0
2–1
2–0
5 Сокіл с.Межирічка
2–2
4–5
3–0
3–4
2–0
6 Дружба с.Велика Рача
0–2
0–1
1–2
1–1
1–7
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Матч Тижня 1
22.05.21 14:00
Сокіл с.Межирічка
4 5
Фортуна с.Забілоччя
22.05.21 14:00
Сокіл с.Межирічка
4
5
Фортуна с.Забілоччя
23.05.21 00:00
Арсенал с.Чайківка
0 0
Явір с.Потіївка
23.05.21 00:00
Арсенал с.Чайківка
0
0
Явір с.Потіївка
23.05.21 00:00
Дружба с.Велика Рача
0 2
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
23.05.21 00:00
Дружба с.Велика Рача
0
2
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Матч Тижня 2
30.05.21 11:00
Явір с.Потіївка
9 0
Дружба с.Велика Рача
30.05.21 11:00
Явір с.Потіївка
9
0
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Сорокін
30.05.21 12:00
Арсенал с.Чайківка
2 1
Сокіл с.Межирічка
30.05.21 12:00
Арсенал с.Чайківка
2
1
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Наземцев
30.05.21 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4 2
Фортуна с.Забілоччя
30.05.21 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4
2
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
Матч Тижня 3
Арена-Забілоччя 06.06.21 13:00
Фортуна с.Забілоччя
1 1
Явір с.Потіївка
06.06.21 13:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
1
1
Явір с.Потіївка
| Рефері: Кордель Ігор
| Арена-Забілоччя
06.06.21 14:00
Сокіл с.Межирічка
2 2
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
06.06.21 14:00
Сокіл с.Межирічка
2
2
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Янович
04.07.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1 1
Арсенал с.Чайківка
04.07.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1
1
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Матч Тижня 4
13.06.21 11:00
Явір с.Потіївка
0 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
13.06.21 11:00
Явір с.Потіївка
0
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Сорокін
13.06.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1 7
Сокіл с.Межирічка
13.06.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1
7
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Янович
13.06.21 12:00
Арсенал с.Чайківка
0 4
Фортуна с.Забілоччя
13.06.21 12:00
Арсенал с.Чайківка
0
4
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері: Наземцев
Матч Тижня 5
20.06.21 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
10 2
Арсенал с.Чайківка
20.06.21 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
10
2
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Арена-Забілоччя 20.06.21 12:00
Фортуна с.Забілоччя
5 2
Дружба с.Велика Рача
20.06.21 12:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
5
2
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Наземцев
| Арена-Забілоччя | Арбітр: Наземцев Юрій
20.06.21 15:00
Сокіл с.Межирічка
3 0
Явір с.Потіївка
20.06.21 15:00
Сокіл с.Межирічка
3
0
Явір с.Потіївка
| Рефері: Наземцев / Сорокін
| Арбітр: Наземцев Юрій
Матч Тижня 6
27.06.21 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
11 0
Дружба с.Велика Рача
27.06.21 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
11
0
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Арена-Забілоччя 27.06.21 16:00
Фортуна с.Забілоччя
4 1
Сокіл с.Межирічка
27.06.21 16:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
4
1
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Кордель Ігор
| Арена-Забілоччя | Арбітр: Кордель Ігор
27.06.21 16:00
Явір с.Потіївка
4 2
Арсенал с.Чайківка
27.06.21 16:00
Явір с.Потіївка
4
2
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Матч Тижня 7
11.07.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1 2
Явір с.Потіївка
11.07.21 11:00
Дружба с.Велика Рача
1
2
Явір с.Потіївка
| Арбітр: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
11.07.21 12:00
Сокіл с.Межирічка
3 4
Арсенал с.Чайківка
11.07.21 12:00
Сокіл с.Межирічка
3
4
Арсенал с.Чайківка
| Арбітр: Кордель
| Арбітр: Кордель Ігор
Арена-Забілоччя 11.07.21 17:00
Фортуна с.Забілоччя
1 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
11.07.21 17:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
1
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Арбітр:Борецький
| Арена-Забілоччя | Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Матч Тижня 8
18.07.21 11:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
8 1
Сокіл с.Межирічка
18.07.21 11:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
8
1
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Наземцев
| Арбітр: Наземцев Юрій
18.07.21 11:00
Арсенал с.Чайківка
2 0
Дружба с.Велика Рача
18.07.21 11:00
Арсенал с.Чайківка
2
0
Дружба с.Велика Рача
| Перенесено
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
18.07.21 16:00
Явір с.Потіївка
0 3
Фортуна с.Забілоччя
18.07.21 16:00
Явір с.Потіївка
0
3
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Матч Тижня 9
25.07.21 11:00
Сокіл с.Межирічка
2 0
Дружба с.Велика Рача
25.07.21 11:00
Сокіл с.Межирічка
2
0
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
25.07.21 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4 1
Явір с.Потіївка
25.07.21 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4
1
Явір с.Потіївка
| Рефері: Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Арена-Забілоччя 25.07.21 16:00
Фортуна с.Забілоччя
3 0
Арсенал с.Чайківка
25.07.21 16:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
3
0
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Сорокін
| Арена-Забілоччя | Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Матч Тижня 10
01.08.21 00:00
Явір с.Потіївка
5 0
Сокіл с.Межирічка
01.08.21 00:00
Явір с.Потіївка
5
0
Сокіл с.Межирічка
01.08.21 00:00
Арсенал с.Чайківка
2 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
01.08.21 00:00
Арсенал с.Чайківка
2
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
01.08.21 00:00
Дружба с.Велика Рача
0 1
Фортуна с.Забілоччя
01.08.21 00:00
Дружба с.Велика Рача
0
1
Фортуна с.Забілоччя
Група А
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
в в в в в
12
12
0
0
87
5
82
36
2
п в в в п
12
9
0
3
30
25
5
27
3
п в н п в
12
6
1
5
31
30
1
19
4
п п в в п
12
6
0
6
17
24
-7
18
5
п в н п в
12
5
1
6
29
37
-8
16
6
п п п п п
12
2
0
10
17
38
-21
6
7
п в п п п
12
1
0
11
17
69
-52
3
Полісся с.Ставки
Метеор-Мірча
СК Титан м.Радомишль
Вікторія с.Вишевичі
Спортінг с.Котівка
ФК Рудня м.Радомишль
Вепр с.Веприн
1 Полісся с.Ставки
5–0
9–3
5–0
8–0
4–0
21–0
2 Метеор-Мірча
0–5
3–2
1–0
5–3
2–1
3–1
3 СК Титан м.Радомишль
1–4
1–2
4–0
3–1
3–2
3–1
4 Вікторія с.Вишевичі
0–3
1–3
1–0
2–1
1–3
1–0
5 Спортінг с.Котівка
1–3
3–1
3–3
3–4
1–0
5–2
6 ФК Рудня м.Радомишль
0–4
1–5
2–4
1–4
3–4
4–2
7 Вепр с.Веприн
0–16
2–5
2–4
0–3
3–4
4–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Матч Тижня 1
16.05.21 12:00
ФК Рудня м.Радомишль
1 4
Вікторія с.Вишевичі
16.05.21 12:00
ФК Рудня м.Радомишль
1
4
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
16.05.21 15:00
Полісся с.Ставки
5 0
Метеор-Мірча
16.05.21 15:00
Полісся с.Ставки
5
0
Метеор-Мірча
| Рефері: Янович Юрій
| Арбітр: Янович Юрій
16.05.21 15:00
Спортінг с.Котівка
5 2
Вепр с.Веприн
16.05.21 15:00
Спортінг с.Котівка
5
2
Вепр с.Веприн
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Матч Тижня 2
23.05.21 11:00
Метеор-Мірча
2 1
ФК Рудня м.Радомишль
23.05.21 11:00
Метеор-Мірча
2
1
ФК Рудня м.Радомишль
| Рефері: Янович
23.05.21 15:00
Вікторія с.Вишевичі
1 0
СК Титан м.Радомишль
23.05.21 15:00
Вікторія с.Вишевичі
1
0
СК Титан м.Радомишль
| Рефері: Наземцев
05.06.21 12:00
Вепр с.Веприн
0 16
Полісся с.Ставки
05.06.21 12:00
Вепр с.Веприн
0
16
Полісся с.Ставки
| Рефері: Наземцев
Матч Тижня 3
Авангард 30.05.21 11:00
СК Титан м.Радомишль
1 2
Метеор-Мірча
30.05.21 11:00
Авангард
СК Титан м.Радомишль
1
2
Метеор-Мірча
| Рефері: Янович (Авангард)
| Авангард | Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
30.05.21 14:00
ФК Рудня м.Радомишль
4 2
Вепр с.Веприн
30.05.21 14:00
ФК Рудня м.Радомишль
4
2
Вепр с.Веприн
| Рефері: Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
30.05.21 16:00
Полісся с.Ставки
8 0
Спортінг с.Котівка
30.05.21 16:00
Полісся с.Ставки
8
0
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Сорокін
Матч Тижня 4
06.06.21 12:00
Метеор-Мірча
1 0
Вікторія с.Вишевичі
06.06.21 12:00
Метеор-Мірча
1
0
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері: Борецький Сергій
06.06.21 16:00
Вепр с.Веприн
2 4
СК Титан м.Радомишль
06.06.21 16:00
Вепр с.Веприн
2
4
СК Титан м.Радомишль
| Рефері: Король Геннадій
06.06.21 16:00
Спортінг с.Котівка
1 0
ФК Рудня м.Радомишль
06.06.21 16:00
Спортінг с.Котівка
1
0
ФК Рудня м.Радомишль
| Рефері: Сорокін Михайло
Матч Тижня 5
13.06.21 12:00
Вікторія с.Вишевичі
1 0
Вепр с.Веприн
13.06.21 12:00
Вікторія с.Вишевичі
1
0
Вепр с.Веприн
| Рефері: Кордель
13.06.21 13:00
СК Титан м.Радомишль
3 1
Спортінг с.Котівка
13.06.21 13:00
СК Титан м.Радомишль
3
1
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Борецький
13.06.21 16:00
ФК Рудня м.Радомишль
0 4
Полісся с.Ставки
13.06.21 16:00
ФК Рудня м.Радомишль
0
4
Полісся с.Ставки
| Рефері: Король
Матч Тижня 6
20.06.21 12:00
Вепр с.Веприн
2 5
Метеор-Мірча
20.06.21 12:00
Вепр с.Веприн
2
5
Метеор-Мірча
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
20.06.21 14:00
СК Титан м.Радомишль
1 4
Полісся с.Ставки
20.06.21 14:00
СК Титан м.Радомишль
1
4
Полісся с.Ставки
| Рефері: Горбатюк
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
20.06.21 16:00
Спортінг с.Котівка
3 4
Вікторія с.Вишевичі
20.06.21 16:00
Спортінг с.Котівка
3
4
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері: Король
| Арбітр: Король Геннадій
Матч Тижня 7
27.06.21 12:00
Метеор-Мірча
5 3
Спортінг с.Котівка
27.06.21 12:00
Метеор-Мірча
5
3
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
27.06.21 15:00
СК Титан м.Радомишль
3 2
ФК Рудня м.Радомишль
27.06.21 15:00
СК Титан м.Радомишль
3
2
ФК Рудня м.Радомишль
| Рефері: Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
27.06.21 17:00
Вікторія с.Вишевичі
0 3
Полісся с.Ставки
27.06.21 17:00
Вікторія с.Вишевичі
0
3
Полісся с.Ставки
| Рефері: Горбатюк
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Матч Тижня 8
28.06.21 11:00
Вепр с.Веприн
3 4
Спортінг с.Котівка
28.06.21 11:00
Вепр с.Веприн
3
4
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
28.06.21 13:00
Вікторія с.Вишевичі
1 3
ФК Рудня м.Радомишль
28.06.21 13:00
Вікторія с.Вишевичі
1
3
ФК Рудня м.Радомишль
| Рефері: Горбатюк
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
10.07.21 18:00
Метеор-Мірча
0 5
Полісся с.Ставки
10.07.21 18:00
Метеор-Мірча
0
5
Полісся с.Ставки
| Арбітр: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
Матч Тижня 9
04.07.21 11:00
СК Титан м.Радомишль
4 0
Вікторія с.Вишевичі
04.07.21 11:00
СК Титан м.Радомишль
4
0
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері: Наземцев
| Арбітр: Наземцев Юрій
04.07.21 16:00
Полісся с.Ставки
21 0
Вепр с.Веприн
04.07.21 16:00
Полісся с.Ставки
21
0
Вепр с.Веприн
| Рефері: Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
04.07.21 17:00
ФК Рудня м.Радомишль
1 5
Метеор-Мірча
04.07.21 17:00
ФК Рудня м.Радомишль
1
5
Метеор-Мірча
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
Матч Тижня 10
11.07.21 11:00
Метеор-Мірча
3 2
СК Титан м.Радомишль
11.07.21 11:00
Метеор-Мірча
3
2
СК Титан м.Радомишль
| Арбітр: Наземцев
| Арбітр: Наземцев Юрій
11.07.21 16:00
Спортінг с.Котівка
1 3
Полісся с.Ставки
11.07.21 16:00
Спортінг с.Котівка
1
3
Полісся с.Ставки
| Арбітр: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
11.07.21 17:00
Вепр с.Веприн
4 0
ФК Рудня м.Радомишль
11.07.21 17:00
Вепр с.Веприн
4
0
ФК Рудня м.Радомишль
| Арбітр: Горбатюк
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Матч Тижня 11
18.07.21 17:00
Вікторія с.Вишевичі
1 3
Метеор-Мірча
18.07.21 17:00
Вікторія с.Вишевичі
1
3
Метеор-Мірча
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
18.07.21 17:00
СК Титан м.Радомишль
3 1
Вепр с.Веприн
18.07.21 17:00
СК Титан м.Радомишль
3
1
Вепр с.Веприн
| Рефері: Король
| Арбітр: Король Геннадій
18.07.21 17:00
ФК Рудня м.Радомишль
3 4
Спортінг с.Котівка
18.07.21 17:00
ФК Рудня м.Радомишль
3
4
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Матч Тижня 12
25.07.21 16:00
Спортінг с.Котівка
3 3
СК Титан м.Радомишль
25.07.21 16:00
Спортінг с.Котівка
3
3
СК Титан м.Радомишль
| Рефері: Кордель
| Арбітр: Кордель Ігор
25.07.21 16:00
Полісся с.Ставки
4 0
ФК Рудня м.Радомишль
25.07.21 16:00
Полісся с.Ставки
4
0
ФК Рудня м.Радомишль
| Рефері: Наземцев
| Арбітр: Наземцев Юрій
25.07.21 17:00
Вепр с.Веприн
0 3
Вікторія с.Вишевичі
25.07.21 17:00
Вепр с.Веприн
0
3
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері: Горбатюк
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
Матч Тижня 13
01.08.21 00:00
Метеор-Мірча
3 1
Вепр с.Веприн
01.08.21 00:00
Метеор-Мірча
3
1
Вепр с.Веприн
| Арбітр: Горбатюк Сергій Миколайович
01.08.21 00:00
Вікторія с.Вишевичі
2 1
Спортінг с.Котівка
01.08.21 00:00
Вікторія с.Вишевичі
2
1
Спортінг с.Котівка
01.08.21 00:00
Полісся с.Ставки
9 3
СК Титан м.Радомишль
01.08.21 00:00
Полісся с.Ставки
9
3
СК Титан м.Радомишль
Матч Тижня 14
08.08.21 00:00
Спортінг с.Котівка
3 1
Метеор-Мірча
08.08.21 00:00
Спортінг с.Котівка
3
1
Метеор-Мірча
| Арбітр: Янович Юрій
08.08.21 00:00
Полісся с.Ставки
5 0
Вікторія с.Вишевичі
08.08.21 00:00
Полісся с.Ставки
5
0
Вікторія с.Вишевичі
08.08.21 00:00
ФК Рудня м.Радомишль
2 4
СК Титан м.Радомишль
08.08.21 00:00
ФК Рудня м.Радомишль
2
4
СК Титан м.Радомишль