Чемпіонат Радомишльського Району з футболу

2019
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
24
23
1
0
124
22
102
70
2
24
21
1
2
122
29
93
64
3
24
16
3
5
74
41
33
51
4
24
15
3
6
59
37
22
48
5
24
13
1
10
59
42
17
40
6
24
11
2
11
59
57
2
35
7
24
10
5
9
65
59
6
35
8
24
10
2
12
39
45
-6
32
9
24
7
1
16
44
62
-18
22
10
24
7
1
16
43
85
-42
22
11
24
6
2
16
38
59
-21
20
12
24
4
1
19
24
81
-57
13
13
24
1
1
22
30
161
-131
4
show in full screen
Полісся с.Ставки
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Метеор с.Нова Буда
ФК Мірча с.Мірча
Явір с.Потіївка
Арсенал с.Чайківка
Спортінг с.Котівка
Фортуна с.Забілоччя
Вепр с.Веприн
Сокіл с.Межирічка
Вікторія с.Вишевичі
Дружба с.Велика Рача
Олімпік с.Глухів-1
1 Полісся с.Ставки 1–0 2–2 6–0 3–1 8–1 5–1 3–0 13–1 13–1 4–2 6–0 3–0
2 Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль 2–4 4–1 4–0 3–2 5–2 3–1 5–0 3–1 8–0 4–2 7–0 23–1
3 Метеор с.Нова Буда 2–3 3–3 1–1 2–1 5–1 6–0 2–1 2–1 6–2 4–0 2–1 3–2
4 ФК Мірча с.Мірча 0–1 2–3 2–1 1–1 2–1 1–3 3–1 3–0 3–2 3–2 4–2 9–1
5 Явір с.Потіївка 1–5 1–4 2–3 2–1 3–0 3–0 3–0 2–1 3–0 1–0 7–1 4–0
6 Арсенал с.Чайківка 1–5 0–4 5–4 0–1 2–0 0–0 5–2 5–3 5–1 3–0 8–0 7–2
7 Спортінг с.Котівка 2–6 1–5 5–2 0–0 5–7 4–1 1–4 5–2 3–4 4–4 4–0 10–0
8 Фортуна с.Забілоччя 0–1 0–1 0–6 0–1 3–1 0–0 1–1 2–0 2–1 3–0 2–3 2–1
9 Вепр с.Веприн 0–4 2–4 1–3 1–7 2–3 3–0 1–1 0–1 1–2 3–0 4–0 4–0
10 Сокіл с.Межирічка 1–6 1–5 0–4 1–2 0–6 3–2 2–3 3–1 0–3 5–0 1–2 9–1
11 Вікторія с.Вишевичі 1–2 1–4 1–2 1–3 2–1 0–3 1–5 1–0 0–0 2–0 10–0
12 Дружба с.Велика Рача 0–3 0–3 1–3 2–7 3–0 0–2 0–2 2–5 0–3 3–0 2–3 1–2
13 Олімпік с.Глухів-1 3–17 3–15 2–5 1–3 1–4 2–5 1–4 2–6 1–7 3–4 0–5 1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Матч Тижня 1
12.05.19
- 12:00
Арсенал с.Чайківка
5 1
Сокіл с.Межирічка
12.05.19
- 12:00
Полісся с.Ставки
6 0
Дружба с.Велика Рача
12.05.19
- 13:00
Метеор с.Нова Буда
2 1
Вепр с.Веприн
12.05.19
- 13:00
Олімпік с.Глухів-1
3 15
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
12.05.19
- 15:30
Фортуна с.Забілоччя
0 1
ФК Мірча с.Мірча
03.08.19
- 11:00
Спортінг с.Котівка
4 4
Вікторія с.Вишевичі
Матч Тижня 2
19.05.19
- 11:00
Вепр с.Веприн
4 0
Дружба с.Велика Рача
19.05.19
- 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
8 0
Сокіл с.Межирічка
19.05.19
- 13:00
Вікторія с.Вишевичі
2 1
Явір с.Потіївка
19.05.19
- 13:00
Олімпік с.Глухів-1
3 17
Полісся с.Ставки
19.05.19
- 15:00
Спортінг с.Котівка
0 0
ФК Мірча с.Мірча
19.05.19
- 15:30
Фортуна с.Забілоччя
0 0
Арсенал с.Чайківка
Матч Тижня 3
26.05.19
- 12:00
Явір с.Потіївка
2 1
ФК Мірча с.Мірча
26.05.19
- 12:00
Арсенал с.Чайківка
0 0
Спортінг с.Котівка
26.05.19
- 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
5 0
Фортуна с.Забілоччя
26.05.19
- 13:00
Олімпік с.Глухів-1
3 4
Сокіл с.Межирічка
26.05.19
- 13:00
Полісся с.Ставки
13 1
Вепр с.Веприн
26.05.19
- 15:00
Метеор с.Нова Буда
4 0
Вікторія с.Вишевичі
Матч Тижня 4
02.06.19
- 11:00
Фортуна с.Забілоччя
2 1
Олімпік с.Глухів-1
02.06.19
- 12:00
Сокіл с.Межирічка
1 6
Полісся с.Ставки
02.06.19
- 13:00
Вікторія с.Вишевичі
2 0
Дружба с.Велика Рача
02.06.19
- 15:00
Спортінг с.Котівка
1 5
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
02.06.19
- 16:00
Метеор с.Нова Буда
1 1
ФК Мірча с.Мірча
02.06.19
- 16:00
Явір с.Потіївка
3 0
Арсенал с.Чайківка
Матч Тижня 5
09.06.19
- 11:00
Олімпік с.Глухів-1
1 4
Спортінг с.Котівка
09.06.19
- 11:00
Сокіл с.Межирічка
3 1
Фортуна с.Забілоччя
09.06.19
- 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3 2
Явір с.Потіївка
09.06.19
- 13:30
Метеор с.Нова Буда
5 1
Арсенал с.Чайківка
09.06.19
- 15:00
Дружба с.Велика Рача
2 7
ФК Мірча с.Мірча
09.06.19
- 17:00
Вепр с.Веприн
3 0
Вікторія с.Вишевичі
Матч Тижня 6
16.06.19
- 11:00
Метеор с.Нова Буда
3 3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
16.06.19
- 11:00
Арсенал с.Чайківка
8 0
Дружба с.Велика Рача
16.06.19
- 12:00
ФК Мірча с.Мірча
3 0
Вепр с.Веприн
16.06.19
- 16:00
Явір с.Потіївка
4 0
Олімпік с.Глухів-1
16.06.19
- 16:00
Спортінг с.Котівка
3 4
Сокіл с.Межирічка
16.06.19
- 16:30
Фортуна с.Забілоччя
0 1
Полісся с.Ставки
Матч Тижня 7
23.06.19
- 11:00
Сокіл с.Межирічка
0 6
Явір с.Потіївка
23.06.19
- 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
7 0
Дружба с.Велика Рача
23.06.19
- 16:00
Олімпік с.Глухів-1
2 5
Метеор с.Нова Буда
23.06.19
- 16:30
Фортуна с.Забілоччя
1 1
Спортінг с.Котівка
23.06.19
- 17:00
Полісся с.Ставки
4 2
Вікторія с.Вишевичі
23.06.19
- 17:00
Вепр с.Веприн
3 0
Арсенал с.Чайківка
Матч Тижня 8
29.06.19
- 11:00
Явір с.Потіївка
3 0
Фортуна с.Забілоччя
30.06.19
- 12:30
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3 1
Вепр с.Веприн
30.06.19
- 14:00
Метеор с.Нова Буда
6 2
Сокіл с.Межирічка
30.06.19
- 14:00
ФК Мірча с.Мірча
3 2
Вікторія с.Вишевичі
30.06.19
- 16:00
Спортінг с.Котівка
2 6
Полісся с.Ставки
30.06.19
- 17:00
Дружба с.Велика Рача
1 2
Олімпік с.Глухів-1
Матч Тижня 9
07.07.19
- 12:00
Вепр с.Веприн
4 0
Олімпік с.Глухів-1
07.07.19
- 12:00
Сокіл с.Межирічка
1 2
Дружба с.Велика Рача
07.07.19
- 12:00
Фортуна с.Забілоччя
0 6
Метеор с.Нова Буда
07.07.19
- 12:00
Вікторія с.Вишевичі
0 3
Арсенал с.Чайківка
07.07.19
- 12:00
Спортінг с.Котівка
5 7
Явір с.Потіївка
07.07.19
- 12:00
Полісся с.Ставки
6 0
ФК Мірча с.Мірча
Матч Тижня 10
14.07.19
- 11:00
Арсенал с.Чайківка
0 1
ФК Мірча с.Мірча
14.07.19
- 11:00
Явір с.Потіївка
1 5
Полісся с.Ставки
14.07.19
- 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4 2
Вікторія с.Вишевичі
14.07.19
- 12:00
Метеор с.Нова Буда
6 0
Спортінг с.Котівка
14.07.19
- 15:00
Дружба с.Велика Рача
2 5
Фортуна с.Забілоччя
14.07.19
- 16:00
Вепр с.Веприн
1 2
Сокіл с.Межирічка
Матч Тижня 11
21.07.19
- 12:00
Полісся с.Ставки
8 1
Арсенал с.Чайківка
21.07.19
- 12:00
Фортуна с.Забілоччя
2 0
Вепр с.Веприн
21.07.19
- 13:00
ФК Мірча с.Мірча
2 3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
21.07.19
- 16:00
Явір с.Потіївка
2 3
Метеор с.Нова Буда
21.07.19
- 16:00
Спортінг с.Котівка
4 0
Дружба с.Велика Рача
21.07.19
- 16:00
Вікторія с.Вишевичі
10 0
Олімпік с.Глухів-1
Матч Тижня 12
28.07.19
- 11:00
ФК Мірча с.Мірча
9 1
Олімпік с.Глухів-1
28.07.19
- 11:00
Арсенал с.Чайківка
0 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
28.07.19
- 12:00
Спортінг с.Котівка
5 2
Вепр с.Веприн
28.07.19
- 12:00
Явір с.Потіївка
7 1
Дружба с.Велика Рача
28.07.19
- 16:00
Вікторія с.Вишевичі
0 0
Сокіл с.Межирічка
28.07.19
- 17:00
Полісся с.Ставки
2 2
Метеор с.Нова Буда
Матч Тижня 13
04.08.19
- 11:00
Олімпік с.Глухів-1
2 5
Арсенал с.Чайківка
04.08.19
- 14:00
Дружба с.Велика Рача
1 3
Метеор с.Нова Буда
04.08.19
- 15:30
Фортуна с.Забілоччя
3 0
Вікторія с.Вишевичі
04.08.19
- 16:00
Сокіл с.Межирічка
1 2
ФК Мірча с.Мірча
04.08.19
- 17:00
Вепр с.Веприн
2 3
Явір с.Потіївка
06.08.19
- 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
2 4
Полісся с.Ставки
Матч Тижня 14
11.08.19
- 11:00
Вепр с.Веприн
1 3
Метеор с.Нова Буда
11.08.19
- 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
23 1
Олімпік с.Глухів-1
11.08.19
- 13:00
ФК Мірча с.Мірча
3 1
Фортуна с.Забілоччя
11.08.19
- 15:00
Дружба с.Велика Рача
0 3
Полісся с.Ставки
11.08.19
- 15:00
Сокіл с.Межирічка
3 2
Арсенал с.Чайківка
11.08.19
- 16:00
Вікторія с.Вишевичі
1 5
Спортінг с.Котівка
Матч Тижня 15
18.08.19
- 12:00
Арсенал с.Чайківка
5 2
Фортуна с.Забілоччя
18.08.19
- 12:00
ФК Мірча с.Мірча
1 3
Спортінг с.Котівка
18.08.19
- 12:00
Полісся с.Ставки
3 0
Олімпік с.Глухів-1
18.08.19
- 12:00
Явір с.Потіївка
1 0
Вікторія с.Вишевичі
18.08.19
- 12:00
Сокіл с.Межирічка
1 5
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
18.08.19
- 12:00
Дружба с.Велика Рача
0 3
Вепр с.Веприн
Матч Тижня 16
25.08.19
- 12:00
Вікторія с.Вишевичі
1 2
Метеор с.Нова Буда
25.08.19
- 12:00
Вепр с.Веприн
0 4
Полісся с.Ставки
25.08.19
- 12:00
Сокіл с.Межирічка
9 1
Олімпік с.Глухів-1
25.08.19
- 12:00
Фортуна с.Забілоччя
0 1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
25.08.19
- 12:00
Спортінг с.Котівка
4 1
Арсенал с.Чайківка
25.08.19
- 12:00
ФК Мірча с.Мірча
1 1
Явір с.Потіївка
Матч Тижня 17
01.09.19
- 12:00
Арсенал с.Чайківка
2 0
Явір с.Потіївка
01.09.19
- 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3 1
Спортінг с.Котівка
01.09.19
- 12:00
Дружба с.Велика Рача
2 3
Вікторія с.Вишевичі
01.09.19
- 12:00
Полісся с.Ставки
13 1
Сокіл с.Межирічка
01.09.19
- 12:00
Олімпік с.Глухів-1
2 6
Фортуна с.Забілоччя
03.11.19
- 12:00
ФК Мірча с.Мірча
2 1
Метеор с.Нова Буда
Матч Тижня 18
08.09.19
- 11:00
Явір с.Потіївка
1 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
08.09.19
- 12:00
Арсенал с.Чайківка
5 4
Метеор с.Нова Буда
08.09.19
- 13:00
Фортуна с.Забілоччя
2 1
Сокіл с.Межирічка
08.09.19
- 14:00
ФК Мірча с.Мірча
4 2
Дружба с.Велика Рача
08.09.19
- 14:00
Вікторія с.Вишевичі
1 0
Вепр с.Веприн
08.09.19
- 15:00
Спортінг с.Котівка
10 0
Олімпік с.Глухів-1
Матч Тижня 19
15.09.19
- 11:00
Вепр с.Веприн
1 7
ФК Мірча с.Мірча
15.09.19
- 11:00
Сокіл с.Межирічка
2 3
Спортінг с.Котівка
15.09.19
- 11:00
Полісся с.Ставки
3 0
Фортуна с.Забілоччя
15.09.19
- 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4 1
Метеор с.Нова Буда
15.09.19
- 14:00
Дружба с.Велика Рача
0 2
Арсенал с.Чайківка
15.09.19
- 17:00
Олімпік с.Глухів-1
1 4
Явір с.Потіївка
Матч Тижня 20
22.09.19
- 11:00
Арсенал с.Чайківка
5 3
Вепр с.Веприн
22.09.19
- 12:00
Спортінг с.Котівка
1 4
Фортуна с.Забілоччя
22.09.19
- 14:00
Дружба с.Велика Рача
0 3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
22.09.19
- 15:00
Вікторія с.Вишевичі
1 2
Полісся с.Ставки
22.09.19
- 15:00
Метеор с.Нова Буда
3 2
Олімпік с.Глухів-1
22.09.19
- 15:00
Явір с.Потіївка
3 0
Сокіл с.Межирічка
Матч Тижня 21
28.09.19
- 15:00
Вікторія с.Вишевичі
1 3
ФК Мірча с.Мірча
29.09.19
- 11:00
Полісся с.Ставки
5 1
Спортінг с.Котівка
29.09.19
- 11:00
Сокіл с.Межирічка
0 4
Метеор с.Нова Буда
29.09.19
- 14:00
Олімпік с.Глухів-1
1 1
Дружба с.Велика Рача
29.09.19
- 15:00
Вепр с.Веприн
2 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
29.09.19
- 15:00
Фортуна с.Забілоччя
3 1
Явір с.Потіївка
Матч Тижня 22
05.10.19
- 12:00
Арсенал с.Чайківка
3 0
Вікторія с.Вишевичі
06.10.19
- 11:00
ФК Мірча с.Мірча
0 1
Полісся с.Ставки
06.10.19
- 11:00
Явір с.Потіївка
3 0
Спортінг с.Котівка
06.10.19
- 11:00
Метеор с.Нова Буда
2 1
Фортуна с.Забілоччя
06.10.19
- 11:00
Дружба с.Велика Рача
3 0
Сокіл с.Межирічка
06.10.19
- 15:00
Олімпік с.Глухів-1
1 7
Вепр с.Веприн
Матч Тижня 23
12.10.19
- 12:00
Фортуна с.Забілоччя
2 3
Дружба с.Велика Рача
13.10.19
- 11:00
ФК Мірча с.Мірча
2 1
Арсенал с.Чайківка
13.10.19
- 11:30
Полісся с.Ставки
3 1
Явір с.Потіївка
13.10.19
- 12:00
Сокіл с.Межирічка
0 3
Вепр с.Веприн
13.10.19
- 13:00
Вікторія с.Вишевичі
1 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
13.10.19
- 14:00
Спортінг с.Котівка
5 2
Метеор с.Нова Буда
Матч Тижня 24
20.10.19
- 11:00
Арсенал с.Чайківка
1 5
Полісся с.Ставки
20.10.19
- 11:00
Метеор с.Нова Буда
2 1
Явір с.Потіївка
20.10.19
- 11:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4 0
ФК Мірча с.Мірча
20.10.19
- 11:00
Вепр с.Веприн
0 1
Фортуна с.Забілоччя
20.10.19
- 13:00
Дружба с.Велика Рача
0 2
Спортінг с.Котівка
20.10.19
- 13:00
Олімпік с.Глухів-1
0 5
Вікторія с.Вишевичі
Матч Тижня 25
27.10.19
- 11:00
Метеор с.Нова Буда
2 3
Полісся с.Ставки
27.10.19
- 11:00
Сокіл с.Межирічка
5 0
Вікторія с.Вишевичі
27.10.19
- 11:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
5 2
Арсенал с.Чайківка
27.10.19
- 13:00
Дружба с.Велика Рача
3 0
Явір с.Потіївка
27.10.19
- 13:00
Олімпік с.Глухів-1
1 3
ФК Мірча с.Мірча
27.10.19
- 14:00
Вепр с.Веприн
1 1
Спортінг с.Котівка
Матч Тижня 26
02.11.19
- 11:00
Явір с.Потіївка
2 1
Вепр с.Веприн
02.11.19
- 11:00
Полісся с.Ставки
1 0
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
03.11.19
- 11:00
Арсенал с.Чайківка
7 2
Олімпік с.Глухів-1
03.11.19
- 11:00
ФК Мірча с.Мірча
3 2
Сокіл с.Межирічка
03.11.19
- 11:30
Метеор с.Нова Буда
2 1
Дружба с.Велика Рача
03.11.19
- 12:00
Фортуна с.Забілоччя
3 0
Вікторія с.Вишевичі