Чемпіонат Радомишльського Району з футболу

2019
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
в в в в в
24
23
1
0
124
22
102
70
2
в в в в п
24
21
1
2
122
29
93
64
3
п в п в п
24
16
3
5
74
41
33
51
4
в п в в в
24
15
3
6
59
37
22
48
5
в п п п в
24
13
1
10
59
42
17
40
6
в п п п в
24
11
2
11
59
57
2
35
7
п п в в н
24
10
5
9
65
59
6
35
8
в п п в в
24
10
2
12
39
45
-6
32
9
в в п н п
24
7
1
16
44
62
-18
22
10
п п п в п
24
7
1
16
43
85
-42
22
11
п п в п п
24
6
2
16
38
59
-21
20
12
в в п в п
24
4
1
19
24
81
-57
13
13
н п п п п
24
1
1
22
30
161
-131
4
show in full screen
Полісся с.Ставки
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Метеор с.Нова Буда
ФК Мірча с.Мірча
Явір с.Потіївка
Арсенал с.Чайківка
Спортінг с.Котівка
Фортуна с.Забілоччя
Вепр с.Веприн
Сокіл с.Межирічка
Вікторія с.Вишевичі
Дружба с.Велика Рача
Олімпік с.Глухів-1
1 Полісся с.Ставки 1–0 2–2 6–0 3–1 8–1 5–1 3–0 13–1 13–1 4–2 6–0 3–0
2 Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль 2–4 4–1 4–0 3–2 5–2 3–1 5–0 3–1 8–0 4–2 7–0 23–1
3 Метеор с.Нова Буда 2–3 3–3 1–1 2–1 5–1 6–0 2–1 2–1 6–2 4–0 2–1 3–2
4 ФК Мірча с.Мірча 0–1 2–3 2–1 1–1 2–1 1–3 3–1 3–0 3–2 3–2 4–2 9–1
5 Явір с.Потіївка 1–5 1–4 2–3 2–1 3–0 3–0 3–0 2–1 3–0 1–0 7–1 4–0
6 Арсенал с.Чайківка 1–5 0–4 5–4 0–1 2–0 0–0 5–2 5–3 5–1 3–0 8–0 7–2
7 Спортінг с.Котівка 2–6 1–5 5–2 0–0 5–7 4–1 1–4 5–2 3–4 4–4 4–0 10–0
8 Фортуна с.Забілоччя 0–1 0–1 0–6 0–1 3–1 0–0 1–1 2–0 2–1 3–0 2–3 2–1
9 Вепр с.Веприн 0–4 2–4 1–3 1–7 2–3 3–0 1–1 0–1 1–2 3–0 4–0 4–0
10 Сокіл с.Межирічка 1–6 1–5 0–4 1–2 0–6 3–2 2–3 3–1 0–3 5–0 1–2 9–1
11 Вікторія с.Вишевичі 1–2 1–4 1–2 1–3 2–1 0–3 1–5 1–0 0–0 2–0 10–0
12 Дружба с.Велика Рача 0–3 0–3 1–3 2–7 3–0 0–2 0–2 2–5 0–3 3–0 2–3 1–2
13 Олімпік с.Глухів-1 3–17 3–15 2–5 1–3 1–4 2–5 1–4 2–6 1–7 3–4 0–5 1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Матч Тижня 1
12.05.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
5 1
Сокіл с.Межирічка
12.05.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
5
1
Сокіл с.Межирічка
12.05.19 12:00
Полісся с.Ставки
6 0
Дружба с.Велика Рача
12.05.19 12:00
Полісся с.Ставки
6
0
Дружба с.Велика Рача
12.05.19 13:00
Метеор с.Нова Буда
2 1
Вепр с.Веприн
12.05.19 13:00
Метеор с.Нова Буда
2
1
Вепр с.Веприн
12.05.19 13:00
Олімпік с.Глухів-1
3 15
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
12.05.19 13:00
Олімпік с.Глухів-1
3
15
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
12.05.19 15:30
Фортуна с.Забілоччя
0 1
ФК Мірча с.Мірча
12.05.19 15:30
Фортуна с.Забілоччя
0
1
ФК Мірча с.Мірча
03.08.19 11:00
Спортінг с.Котівка
4 4
Вікторія с.Вишевичі
03.08.19 11:00
Спортінг с.Котівка
4
4
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері : Борецький Сергій
Матч Тижня 2
19.05.19 11:00
Вепр с.Веприн
4 0
Дружба с.Велика Рача
19.05.19 11:00
Вепр с.Веприн
4
0
Дружба с.Велика Рача
| Гра в Вишевичах, Рефері: Янович
19.05.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
8 0
Сокіл с.Межирічка
19.05.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
8
0
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
19.05.19 13:00
Вікторія с.Вишевичі
2 1
Явір с.Потіївка
19.05.19 13:00
Вікторія с.Вишевичі
2
1
Явір с.Потіївка
| Рефері: Янович
19.05.19 13:00
Олімпік с.Глухів-1
3 17
Полісся с.Ставки
19.05.19 13:00
Олімпік с.Глухів-1
3
17
Полісся с.Ставки
| Гра в Ставках, Рефері: Новиченко
19.05.19 15:00
Спортінг с.Котівка
0 0
ФК Мірча с.Мірча
19.05.19 15:00
Спортінг с.Котівка
0
0
ФК Мірча с.Мірча
| Рефері:Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Арена-Забілоччя 19.05.19 15:30
Фортуна с.Забілоччя
0 0
Арсенал с.Чайківка
19.05.19 15:30
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
0
0
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Сорокін
| Арена-Забілоччя | Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Матч Тижня 3
26.05.19 12:00
Явір с.Потіївка
2 1
ФК Мірча с.Мірча
26.05.19 12:00
Явір с.Потіївка
2
1
ФК Мірча с.Мірча
| Рефері : Сорокін
26.05.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
0 0
Спортінг с.Котівка
26.05.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
0
0
Спортінг с.Котівка
| Рефері : Новиченко
26.05.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
5 0
Фортуна с.Забілоччя
26.05.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
5
0
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері : Янович
| Арбітр: Янович Юрій
26.05.19 13:00
Олімпік с.Глухів-1
3 4
Сокіл с.Межирічка
26.05.19 13:00
Олімпік с.Глухів-1
3
4
Сокіл с.Межирічка
| Рефері : Головченко
26.05.19 13:00
Полісся с.Ставки
13 1
Вепр с.Веприн
26.05.19 13:00
Полісся с.Ставки
13
1
Вепр с.Веприн
| Рефері : Оборський
26.05.19 15:00
Метеор с.Нова Буда
4 0
Вікторія с.Вишевичі
26.05.19 15:00
Метеор с.Нова Буда
4
0
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері : Мартиненко
Матч Тижня 4
02.06.19 11:00
Фортуна с.Забілоччя
2 1
Олімпік с.Глухів-1
02.06.19 11:00
Фортуна с.Забілоччя
2
1
Олімпік с.Глухів-1
| Рефері : Сорокін Михайло
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
02.06.19 12:00
Сокіл с.Межирічка
1 6
Полісся с.Ставки
02.06.19 12:00
Сокіл с.Межирічка
1
6
Полісся с.Ставки
| Рефері : Борецький Сергій
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
02.06.19 13:00
Вікторія с.Вишевичі
2 0
Дружба с.Велика Рача
02.06.19 13:00
Вікторія с.Вишевичі
2
0
Дружба с.Велика Рача
| Рефері : Новиченко Руслан
| Арбітр: Новиченко Руслан
02.06.19 15:00
Спортінг с.Котівка
1 5
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
02.06.19 15:00
Спортінг с.Котівка
1
5
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері : Сорокін Михайло
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
02.06.19 16:00
Метеор с.Нова Буда
1 1
ФК Мірча с.Мірча
02.06.19 16:00
Метеор с.Нова Буда
1
1
ФК Мірча с.Мірча
| Рефері : Мартиненко Леонід
| Арбітр: Мартиненко Леонід
02.06.19 16:00
Явір с.Потіївка
3 0
Арсенал с.Чайківка
02.06.19 16:00
Явір с.Потіївка
3
0
Арсенал с.Чайківка
| Рефері : Шатило Валерій
| Арбітр: Шатило Валерій
Матч Тижня 5
09.06.19 11:00
Олімпік с.Глухів-1
1 4
Спортінг с.Котівка
09.06.19 11:00
Олімпік с.Глухів-1
1
4
Спортінг с.Котівка
| Рефері : Борецький Сергій
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
09.06.19 11:00
Сокіл с.Межирічка
3 1
Фортуна с.Забілоччя
09.06.19 11:00
Сокіл с.Межирічка
3
1
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері : Сорокін Михайло
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
09.06.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3 2
Явір с.Потіївка
09.06.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3
2
Явір с.Потіївка
| Рефері : Янович Юрій
| Арбітр: Янович Юрій
09.06.19 13:30
Метеор с.Нова Буда
5 1
Арсенал с.Чайківка
09.06.19 13:30
Метеор с.Нова Буда
5
1
Арсенал с.Чайківка
| Рефері : Мартиненко Леонід
| Арбітр: Мартиненко Леонід
09.06.19 15:00
Дружба с.Велика Рача
2 7
ФК Мірча с.Мірча
09.06.19 15:00
Дружба с.Велика Рача
2
7
ФК Мірча с.Мірча
| Рефері : Шатило Валерій
| Арбітр: Шатило Валерій
09.06.19 17:00
Вепр с.Веприн
3 0
Вікторія с.Вишевичі
09.06.19 17:00
Вепр с.Веприн
3
0
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері : Оборський Віктор (гра у Вишевичах)
| Арбітр: Оборский Віктор
Матч Тижня 6
16.06.19 11:00
Метеор с.Нова Буда
3 3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
16.06.19 11:00
Метеор с.Нова Буда
3
3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері : Янович Юрій
16.06.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
8 0
Дружба с.Велика Рача
16.06.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
8
0
Дружба с.Велика Рача
| Рефері : Сорокін Михайло
16.06.19 12:00
ФК Мірча с.Мірча
3 0
Вепр с.Веприн
16.06.19 12:00
ФК Мірча с.Мірча
3
0
Вепр с.Веприн
16.06.19 16:00
Явір с.Потіївка
4 0
Олімпік с.Глухів-1
16.06.19 16:00
Явір с.Потіївка
4
0
Олімпік с.Глухів-1
| Рефері : Янович Юрій
16.06.19 16:00
Спортінг с.Котівка
3 4
Сокіл с.Межирічка
16.06.19 16:00
Спортінг с.Котівка
3
4
Сокіл с.Межирічка
| Рефері : Сорокін Михайло
Арена-Забілоччя 16.06.19 16:30
Фортуна с.Забілоччя
0 1
Полісся с.Ставки
16.06.19 16:30
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
0
1
Полісся с.Ставки
| Рефері : Новиченко Руслан
| Арена-Забілоччя
Матч Тижня 7
23.06.19 11:00
Сокіл с.Межирічка
0 6
Явір с.Потіївка
23.06.19 11:00
Сокіл с.Межирічка
0
6
Явір с.Потіївка
| Рефері : Борецький Сергій
23.06.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
7 0
Дружба с.Велика Рача
23.06.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
7
0
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Янович
23.06.19 16:00
Олімпік с.Глухів-1
2 5
Метеор с.Нова Буда
23.06.19 16:00
Олімпік с.Глухів-1
2
5
Метеор с.Нова Буда
| Рефері : Головченко Олександр
23.06.19 16:30
Фортуна с.Забілоччя
1 1
Спортінг с.Котівка
23.06.19 16:30
Фортуна с.Забілоччя
1
1
Спортінг с.Котівка
| Рефері : Сорокін Михайло
23.06.19 17:00
Полісся с.Ставки
4 2
Вікторія с.Вишевичі
23.06.19 17:00
Полісся с.Ставки
4
2
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері : Борецький Сергій
23.06.19 17:00
Вепр с.Веприн
3 0
Арсенал с.Чайківка
23.06.19 17:00
Вепр с.Веприн
3
0
Арсенал с.Чайківка
| Рефері : Новиченко Руславн
Матч Тижня 8
29.06.19 11:00
Явір с.Потіївка
3 0
Фортуна с.Забілоччя
29.06.19 11:00
Явір с.Потіївка
3
0
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері : Шатило Валерій
30.06.19 12:30
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3 1
Вепр с.Веприн
30.06.19 12:30
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3
1
Вепр с.Веприн
| Рефері : Сорокін Михайло
30.06.19 14:00
Метеор с.Нова Буда
6 2
Сокіл с.Межирічка
30.06.19 14:00
Метеор с.Нова Буда
6
2
Сокіл с.Межирічка
| Рефері : Новиченко Руслан
30.06.19 14:00
ФК Мірча с.Мірча
3 2
Вікторія с.Вишевичі
30.06.19 14:00
ФК Мірча с.Мірча
3
2
Вікторія с.Вишевичі
| Грав в Меделевці | Рефері: Головченко О.
30.06.19 16:00
Спортінг с.Котівка
2 6
Полісся с.Ставки
30.06.19 16:00
Спортінг с.Котівка
2
6
Полісся с.Ставки
| Рефері : Борецький Сергій
30.06.19 17:00
Дружба с.Велика Рача
1 2
Олімпік с.Глухів-1
30.06.19 17:00
Дружба с.Велика Рача
1
2
Олімпік с.Глухів-1
| Рефері : Янович Юрій
Матч Тижня 9
07.07.19 12:00
Вепр с.Веприн
4 0
Олімпік с.Глухів-1
07.07.19 12:00
Вепр с.Веприн
4
0
Олімпік с.Глухів-1
07.07.19 12:00
Сокіл с.Межирічка
1 2
Дружба с.Велика Рача
07.07.19 12:00
Сокіл с.Межирічка
1
2
Дружба с.Велика Рача
07.07.19 12:00
Фортуна с.Забілоччя
0 6
Метеор с.Нова Буда
07.07.19 12:00
Фортуна с.Забілоччя
0
6
Метеор с.Нова Буда
07.07.19 12:00
Вікторія с.Вишевичі
0 3
Арсенал с.Чайківка
07.07.19 12:00
Вікторія с.Вишевичі
0
3
Арсенал с.Чайківка
07.07.19 12:00
Спортінг с.Котівка
5 7
Явір с.Потіївка
07.07.19 12:00
Спортінг с.Котівка
5
7
Явір с.Потіївка
07.07.19 12:00
Полісся с.Ставки
6 0
ФК Мірча с.Мірча
07.07.19 12:00
Полісся с.Ставки
6
0
ФК Мірча с.Мірча
Матч Тижня 10
14.07.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
0 1
ФК Мірча с.Мірча
14.07.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
0
1
ФК Мірча с.Мірча
| Рефері : Борецький Сергій
14.07.19 11:00
Явір с.Потіївка
1 5
Полісся с.Ставки
14.07.19 11:00
Явір с.Потіївка
1
5
Полісся с.Ставки
| Рефері : Шатило Валерій
14.07.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4 2
Вікторія с.Вишевичі
14.07.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4
2
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері : Янович Юрій
14.07.19 12:00
Метеор с.Нова Буда
6 0
Спортінг с.Котівка
14.07.19 12:00
Метеор с.Нова Буда
6
0
Спортінг с.Котівка
| Рефері : Сорокін Михайло
14.07.19 15:00
Дружба с.Велика Рача
2 5
Фортуна с.Забілоччя
14.07.19 15:00
Дружба с.Велика Рача
2
5
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері : Головченко Олександр
14.07.19 16:00
Вепр с.Веприн
1 2
Сокіл с.Межирічка
14.07.19 16:00
Вепр с.Веприн
1
2
Сокіл с.Межирічка
| Рефері : Новиченко Руслан
Матч Тижня 11
21.07.19 12:00
Полісся с.Ставки
8 1
Арсенал с.Чайківка
21.07.19 12:00
Полісся с.Ставки
8
1
Арсенал с.Чайківка
| Перенесено
21.07.19 12:00
Фортуна с.Забілоччя
2 0
Вепр с.Веприн
21.07.19 12:00
Фортуна с.Забілоччя
2
0
Вепр с.Веприн
| Рефері : Сорокін Михайло
21.07.19 13:00
ФК Мірча с.Мірча
2 3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
21.07.19 13:00
ФК Мірча с.Мірча
2
3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері : Янович Юрій
21.07.19 16:00
Явір с.Потіївка
2 3
Метеор с.Нова Буда
21.07.19 16:00
Явір с.Потіївка
2
3
Метеор с.Нова Буда
| Рефері : Борецький Сергій
21.07.19 16:00
Спортінг с.Котівка
4 0
Дружба с.Велика Рача
21.07.19 16:00
Спортінг с.Котівка
4
0
Дружба с.Велика Рача
| Рефері : Новиченко Руслан
21.07.19 16:00
Вікторія с.Вишевичі
10 0
Олімпік с.Глухів-1
21.07.19 16:00
Вікторія с.Вишевичі
10
0
Олімпік с.Глухів-1
| Рефері : Головченко Олександр
Матч Тижня 12
28.07.19 11:00
ФК Мірча с.Мірча
9 1
Олімпік с.Глухів-1
28.07.19 11:00
ФК Мірча с.Мірча
9
1
Олімпік с.Глухів-1
| Рефері : Головченко Олександр
28.07.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
0 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
28.07.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
0
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері : Борецький Сергій
28.07.19 12:00
Спортінг с.Котівка
5 2
Вепр с.Веприн
28.07.19 12:00
Спортінг с.Котівка
5
2
Вепр с.Веприн
| Рефері : Шатило Валерій
28.07.19 12:00
Явір с.Потіївка
7 1
Дружба с.Велика Рача
28.07.19 12:00
Явір с.Потіївка
7
1
Дружба с.Велика Рача
| Рефері : Янович Юрій
28.07.19 16:00
Вікторія с.Вишевичі
0 0
Сокіл с.Межирічка
28.07.19 16:00
Вікторія с.Вишевичі
0
0
Сокіл с.Межирічка
| - :- обом поразка Рефері : Новиченко Руслан
28.07.19 17:00
Полісся с.Ставки
2 2
Метеор с.Нова Буда
28.07.19 17:00
Полісся с.Ставки
2
2
Метеор с.Нова Буда
| Рефері : Сорокін Михайло
Матч Тижня 13
04.08.19 11:00
Олімпік с.Глухів-1
2 5
Арсенал с.Чайківка
04.08.19 11:00
Олімпік с.Глухів-1
2
5
Арсенал с.Чайківка
| Рефері : Янович Юрій
04.08.19 14:00
Дружба с.Велика Рача
1 3
Метеор с.Нова Буда
04.08.19 14:00
Дружба с.Велика Рача
1
3
Метеор с.Нова Буда
| Рефері : Сорокін Михайло
Арена-Забілоччя 04.08.19 15:30
Фортуна с.Забілоччя
3 0
Вікторія с.Вишевичі
04.08.19 15:30
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
3
0
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері : Борецький Сергій не виїзд Вікторії
| Арена-Забілоччя
04.08.19 16:00
Сокіл с.Межирічка
1 2
ФК Мірча с.Мірча
04.08.19 16:00
Сокіл с.Межирічка
1
2
ФК Мірча с.Мірча
| Рефері : Шатило Валерій
04.08.19 17:00
Вепр с.Веприн
2 3
Явір с.Потіївка
04.08.19 17:00
Вепр с.Веприн
2
3
Явір с.Потіївка
| Рефері : Сорокін Михайло
06.08.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
2 4
Полісся с.Ставки
06.08.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
2
4
Полісся с.Ставки
Матч Тижня 14
11.08.19 11:00
Вепр с.Веприн
1 3
Метеор с.Нова Буда
11.08.19 11:00
Вепр с.Веприн
1
3
Метеор с.Нова Буда
| Рефері : Шатило Валерій
| Арбітр: Шатило Валерій
11.08.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
23 1
Олімпік с.Глухів-1
11.08.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
23
1
Олімпік с.Глухів-1
| Рефері : Головченко Олександр
| Арбітр: Головченко Олександр
11.08.19 13:00
ФК Мірча с.Мірча
3 1
Фортуна с.Забілоччя
11.08.19 13:00
ФК Мірча с.Мірча
3
1
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері : Шатило Валерій
| Арбітр: Шатило Валерій
11.08.19 15:00
Дружба с.Велика Рача
0 3
Полісся с.Ставки
11.08.19 15:00
Дружба с.Велика Рача
0
3
Полісся с.Ставки
| Рефері : Сорокін Михайло
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
11.08.19 15:00
Сокіл с.Межирічка
3 2
Арсенал с.Чайківка
11.08.19 15:00
Сокіл с.Межирічка
3
2
Арсенал с.Чайківка
| Рефері : Новиченко Руслан
| Арбітр: Новиченко Руслан
11.08.19 16:00
Вікторія с.Вишевичі
1 5
Спортінг с.Котівка
11.08.19 16:00
Вікторія с.Вишевичі
1
5
Спортінг с.Котівка
| Рефері : Янович Юрій
| Арбітр: Янович Юрій
Матч Тижня 15
18.08.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
5 2
Фортуна с.Забілоччя
18.08.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
5
2
Фортуна с.Забілоччя
18.08.19 12:00
ФК Мірча с.Мірча
1 3
Спортінг с.Котівка
18.08.19 12:00
ФК Мірча с.Мірча
1
3
Спортінг с.Котівка
18.08.19 12:00
Полісся с.Ставки
3 0
Олімпік с.Глухів-1
18.08.19 12:00
Полісся с.Ставки
3
0
Олімпік с.Глухів-1
| Не виїзд Олімпіка
18.08.19 12:00
Явір с.Потіївка
1 0
Вікторія с.Вишевичі
18.08.19 12:00
Явір с.Потіївка
1
0
Вікторія с.Вишевичі
18.08.19 12:00
Сокіл с.Межирічка
1 5
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
18.08.19 12:00
Сокіл с.Межирічка
1
5
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
18.08.19 12:00
Дружба с.Велика Рача
0 3
Вепр с.Веприн
18.08.19 12:00
Дружба с.Велика Рача
0
3
Вепр с.Веприн
Матч Тижня 16
25.08.19 12:00
Вікторія с.Вишевичі
1 2
Метеор с.Нова Буда
25.08.19 12:00
Вікторія с.Вишевичі
1
2
Метеор с.Нова Буда
25.08.19 12:00
Вепр с.Веприн
0 4
Полісся с.Ставки
25.08.19 12:00
Вепр с.Веприн
0
4
Полісся с.Ставки
25.08.19 12:00
Сокіл с.Межирічка
9 1
Олімпік с.Глухів-1
25.08.19 12:00
Сокіл с.Межирічка
9
1
Олімпік с.Глухів-1
25.08.19 12:00
Фортуна с.Забілоччя
0 1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
25.08.19 12:00
Фортуна с.Забілоччя
0
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
25.08.19 12:00
Спортінг с.Котівка
4 1
Арсенал с.Чайківка
25.08.19 12:00
Спортінг с.Котівка
4
1
Арсенал с.Чайківка
25.08.19 12:00
ФК Мірча с.Мірча
1 1
Явір с.Потіївка
25.08.19 12:00
ФК Мірча с.Мірча
1
1
Явір с.Потіївка
Матч Тижня 17
01.09.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
2 0
Явір с.Потіївка
01.09.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
2
0
Явір с.Потіївка
01.09.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3 1
Спортінг с.Котівка
01.09.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3
1
Спортінг с.Котівка
01.09.19 12:00
Дружба с.Велика Рача
2 3
Вікторія с.Вишевичі
01.09.19 12:00
Дружба с.Велика Рача
2
3
Вікторія с.Вишевичі
01.09.19 12:00
Полісся с.Ставки
13 1
Сокіл с.Межирічка
01.09.19 12:00
Полісся с.Ставки
13
1
Сокіл с.Межирічка
01.09.19 12:00
Олімпік с.Глухів-1
2 6
Фортуна с.Забілоччя
01.09.19 12:00
Олімпік с.Глухів-1
2
6
Фортуна с.Забілоччя
03.11.19 12:00
ФК Мірча с.Мірча
2 1
Метеор с.Нова Буда
03.11.19 12:00
ФК Мірча с.Мірча
2
1
Метеор с.Нова Буда
| Гаврутенко
Матч Тижня 18
08.09.19 11:00
Явір с.Потіївка
1 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
08.09.19 11:00
Явір с.Потіївка
1
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Борецький Сергій
08.09.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
5 4
Метеор с.Нова Буда
08.09.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
5
4
Метеор с.Нова Буда
| Рефері:Шатило Валерій
Арена-Забілоччя 08.09.19 13:00
Фортуна с.Забілоччя
2 1
Сокіл с.Межирічка
08.09.19 13:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
2
1
Сокіл с.Межирічка
| Рефері:Сорокін Михайло
| Арена-Забілоччя
08.09.19 14:00
ФК Мірча с.Мірча
4 2
Дружба с.Велика Рача
08.09.19 14:00
ФК Мірча с.Мірча
4
2
Дружба с.Велика Рача
| Рефері:Новиченко Руслан
08.09.19 14:00
Вікторія с.Вишевичі
1 0
Вепр с.Веприн
08.09.19 14:00
Вікторія с.Вишевичі
1
0
Вепр с.Веприн
| Рефері: Гаврутенко Сергій
08.09.19 15:00
Спортінг с.Котівка
10 0
Олімпік с.Глухів-1
08.09.19 15:00
Спортінг с.Котівка
10
0
Олімпік с.Глухів-1
| Рефері:Янович Юрій
Матч Тижня 19
15.09.19 11:00
Вепр с.Веприн
1 7
ФК Мірча с.Мірча
15.09.19 11:00
Вепр с.Веприн
1
7
ФК Мірча с.Мірча
| Рефері: Борецький Сергій
15.09.19 11:00
Сокіл с.Межирічка
2 3
Спортінг с.Котівка
15.09.19 11:00
Сокіл с.Межирічка
2
3
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Новиченко Руслан
15.09.19 11:00
Полісся с.Ставки
3 0
Фортуна с.Забілоччя
15.09.19 11:00
Полісся с.Ставки
3
0
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері: Головченко Олександр / Не виїзд Фортуна
15.09.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4 1
Метеор с.Нова Буда
15.09.19 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4
1
Метеор с.Нова Буда
| Рефері: Шатило Валерій
15.09.19 14:00
Дружба с.Велика Рача
0 2
Арсенал с.Чайківка
15.09.19 14:00
Дружба с.Велика Рача
0
2
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Новиченко Руслан
15.09.19 17:00
Олімпік с.Глухів-1
1 4
Явір с.Потіївка
15.09.19 17:00
Олімпік с.Глухів-1
1
4
Явір с.Потіївка
| Рефері: Шатило Валерій
Матч Тижня 20
22.09.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
5 3
Вепр с.Веприн
22.09.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
5
3
Вепр с.Веприн
| Рефері:Борецький
22.09.19 12:00
Спортінг с.Котівка
1 4
Фортуна с.Забілоччя
22.09.19 12:00
Спортінг с.Котівка
1
4
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері:Сорокін
22.09.19 14:00
Дружба с.Велика Рача
0 3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
22.09.19 14:00
Дружба с.Велика Рача
0
3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Янович
22.09.19 15:00
Вікторія с.Вишевичі
1 2
Полісся с.Ставки
22.09.19 15:00
Вікторія с.Вишевичі
1
2
Полісся с.Ставки
| Рефері:Шатило
22.09.19 15:00
Метеор с.Нова Буда
3 2
Олімпік с.Глухів-1
22.09.19 15:00
Метеор с.Нова Буда
3
2
Олімпік с.Глухів-1
| Рефері:Головченко
22.09.19 15:00
Явір с.Потіївка
3 0
Сокіл с.Межирічка
22.09.19 15:00
Явір с.Потіївка
3
0
Сокіл с.Межирічка
| Рефері:Новиченко / + : - невиїзд
Матч Тижня 21
28.09.19 15:00
Вікторія с.Вишевичі
1 3
ФК Мірча с.Мірча
28.09.19 15:00
Вікторія с.Вишевичі
1
3
ФК Мірча с.Мірча
| Рефері: Новиченко
29.09.19 11:00
Полісся с.Ставки
5 1
Спортінг с.Котівка
29.09.19 11:00
Полісся с.Ставки
5
1
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Янович
29.09.19 11:00
Сокіл с.Межирічка
0 4
Метеор с.Нова Буда
29.09.19 11:00
Сокіл с.Межирічка
0
4
Метеор с.Нова Буда
| Рефері: Сорокін
29.09.19 14:00
Олімпік с.Глухів-1
1 1
Дружба с.Велика Рача
29.09.19 14:00
Олімпік с.Глухів-1
1
1
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Борецький
29.09.19 15:00
Вепр с.Веприн
2 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
29.09.19 15:00
Вепр с.Веприн
2
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Головченко
29.09.19 15:00
Фортуна с.Забілоччя
3 1
Явір с.Потіївка
29.09.19 15:00
Фортуна с.Забілоччя
3
1
Явір с.Потіївка
| Рефері: Шатило
Матч Тижня 22
05.10.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
3 0
Вікторія с.Вишевичі
05.10.19 12:00
Арсенал с.Чайківка
3
0
Вікторія с.Вишевичі
| Шатило/ не виїзд
06.10.19 11:00
ФК Мірча с.Мірча
0 1
Полісся с.Ставки
06.10.19 11:00
ФК Мірча с.Мірча
0
1
Полісся с.Ставки
| Шатило
06.10.19 11:00
Явір с.Потіївка
3 0
Спортінг с.Котівка
06.10.19 11:00
Явір с.Потіївка
3
0
Спортінг с.Котівка
| Новиченко/ технічна перемога рішення кдк
06.10.19 11:00
Метеор с.Нова Буда
2 1
Фортуна с.Забілоччя
06.10.19 11:00
Метеор с.Нова Буда
2
1
Фортуна с.Забілоччя
| Мартиненко
06.10.19 11:00
Дружба с.Велика Рача
3 0
Сокіл с.Межирічка
06.10.19 11:00
Дружба с.Велика Рача
3
0
Сокіл с.Межирічка
| Головченко/ технічна поразка , Грав гравець який мав пропускати гру (1:6 )
06.10.19 15:00
Олімпік с.Глухів-1
1 7
Вепр с.Веприн
06.10.19 15:00
Олімпік с.Глухів-1
1
7
Вепр с.Веприн
| Головченко
Матч Тижня 23
12.10.19 12:00
Фортуна с.Забілоччя
2 3
Дружба с.Велика Рача
12.10.19 12:00
Фортуна с.Забілоччя
2
3
Дружба с.Велика Рача
| Шатило
13.10.19 11:00
ФК Мірча с.Мірча
2 1
Арсенал с.Чайківка
13.10.19 11:00
ФК Мірча с.Мірча
2
1
Арсенал с.Чайківка
| Борецький
13.10.19 11:30
Полісся с.Ставки
3 1
Явір с.Потіївка
13.10.19 11:30
Полісся с.Ставки
3
1
Явір с.Потіївка
| Новиченко
13.10.19 12:00
Сокіл с.Межирічка
0 3
Вепр с.Веприн
13.10.19 12:00
Сокіл с.Межирічка
0
3
Вепр с.Веприн
| Головченко/ технічна поразка , Грав гравець який мав пропускати гру (1:1 Люлька, Кривенко))
13.10.19 13:00
Вікторія с.Вишевичі
1 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
13.10.19 13:00
Вікторія с.Вишевичі
1
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Сорокін
13.10.19 14:00
Спортінг с.Котівка
5 2
Метеор с.Нова Буда
13.10.19 14:00
Спортінг с.Котівка
5
2
Метеор с.Нова Буда
| Янович
Матч Тижня 24
20.10.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
1 5
Полісся с.Ставки
20.10.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
1
5
Полісся с.Ставки
| Новиченко
20.10.19 11:00
Метеор с.Нова Буда
2 1
Явір с.Потіївка
20.10.19 11:00
Метеор с.Нова Буда
2
1
Явір с.Потіївка
| Шатило
20.10.19 11:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4 0
ФК Мірча с.Мірча
20.10.19 11:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
4
0
ФК Мірча с.Мірча
| Янович
20.10.19 11:00
Вепр с.Веприн
0 1
Фортуна с.Забілоччя
20.10.19 11:00
Вепр с.Веприн
0
1
Фортуна с.Забілоччя
| Головченко
20.10.19 13:00
Дружба с.Велика Рача
0 2
Спортінг с.Котівка
20.10.19 13:00
Дружба с.Велика Рача
0
2
Спортінг с.Котівка
| Сорокін
20.10.19 13:00
Олімпік с.Глухів-1
0 5
Вікторія с.Вишевичі
20.10.19 13:00
Олімпік с.Глухів-1
0
5
Вікторія с.Вишевичі
| Борецький
Матч Тижня 25
27.10.19 11:00
Метеор с.Нова Буда
2 3
Полісся с.Ставки
27.10.19 11:00
Метеор с.Нова Буда
2
3
Полісся с.Ставки
| Сорокін
27.10.19 11:00
Сокіл с.Межирічка
5 0
Вікторія с.Вишевичі
27.10.19 11:00
Сокіл с.Межирічка
5
0
Вікторія с.Вишевичі
| Головченко
27.10.19 11:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
5 2
Арсенал с.Чайківка
27.10.19 11:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
5
2
Арсенал с.Чайківка
| Янович
27.10.19 13:00
Дружба с.Велика Рача
3 0
Явір с.Потіївка
27.10.19 13:00
Дружба с.Велика Рача
3
0
Явір с.Потіївка
| Головченко
27.10.19 13:00
Олімпік с.Глухів-1
1 3
ФК Мірча с.Мірча
27.10.19 13:00
Олімпік с.Глухів-1
1
3
ФК Мірча с.Мірча
| Сорокін
27.10.19 14:00
Вепр с.Веприн
1 1
Спортінг с.Котівка
27.10.19 14:00
Вепр с.Веприн
1
1
Спортінг с.Котівка
| Шатило
Матч Тижня 26
02.11.19 11:00
Явір с.Потіївка
2 1
Вепр с.Веприн
02.11.19 11:00
Явір с.Потіївка
2
1
Вепр с.Веприн
| Оборський
| Арбітр: Оборский Віктор
02.11.19 11:00
Полісся с.Ставки
1 0
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
02.11.19 11:00
Полісся с.Ставки
1
0
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Шатило, Янович, Головченко
03.11.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
7 2
Олімпік с.Глухів-1
03.11.19 11:00
Арсенал с.Чайківка
7
2
Олімпік с.Глухів-1
| Борецький
03.11.19 11:00
ФК Мірча с.Мірча
3 2
Сокіл с.Межирічка
03.11.19 11:00
ФК Мірча с.Мірча
3
2
Сокіл с.Межирічка
| Сорокін
03.11.19 11:30
Метеор с.Нова Буда
2 1
Дружба с.Велика Рача
03.11.19 11:30
Метеор с.Нова Буда
2
1
Дружба с.Велика Рача
| Янович
03.11.19 12:00
Фортуна с.Забілоччя
3 0
Вікторія с.Вишевичі
03.11.19 12:00
Фортуна с.Забілоччя
3
0
Вікторія с.Вишевичі
| 3:0 технічний