Чемпіонат Радомишльського Району з футболу 2020

2020
Вища Ліга
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
в н в в в
12
10
2
0
66
11
55
32
2
в н в н в
12
8
3
1
54
14
40
27
3
п в п п в
12
8
0
4
44
23
21
18
4
в в п н н
12
3
4
5
14
29
-15
10
5
п в н п н
12
2
4
6
16
45
-29
10
6
п п п в п
12
2
0
10
27
55
-28
6
7
п п в н п
12
1
3
8
13
57
-44
6
Полісся с.Ставки
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Метеор с.Нова Буда
Явір с.Потіївка
ФК Мірча с.Мірча
Спортінг с.Котівка
Арсенал с.Чайківка
1 Полісся с.Ставки 1–1 3–0 10–1 7–0 12–1 13–2
2 Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль 1–1 2–3 3–0 10–0 7–3 12–2
3 Метеор с.Нова Буда 1–5 2–4 1–2 5–0 5–2 8–1
4 Явір с.Потіївка 0–3 0–3 2–6 0–0 5–0 1–1
5 ФК Мірча с.Мірча 2–5 1–1 1–6 0–0 5–4 1–1
6 Спортінг с.Котівка 2–3 1–6 1–2 2–3 5–2 5–2
7 Арсенал с.Чайківка 0–3 0–4 0–5 0–0 1–4 3–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Матч Тижня 1
13.06.20 11:00
Явір с.Потіївка
0 0
ФК Мірча с.Мірча
13.06.20 11:00
Явір с.Потіївка
0
0
ФК Мірча с.Мірча
| Рефері: Мартиненко
| Арбітр: Мартиненко Леонід
14.06.20 12:00
Спортінг с.Котівка
1 6
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
14.06.20 12:00
Спортінг с.Котівка
1
6
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Новиченко
| Арбітр: Новиченко Руслан
14.06.20 12:00
Арсенал с.Чайківка
0 5
Метеор с.Нова Буда
14.06.20 12:00
Арсенал с.Чайківка
0
5
Метеор с.Нова Буда
| Рефері:Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Матч Тижня 2
28.06.20 11:00
Явір с.Потіївка
1 1
Арсенал с.Чайківка
28.06.20 11:00
Явір с.Потіївка
1
1
Арсенал с.Чайківка
| Шатило
| Арбітр: Шатило Валерій
28.06.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
5 4
Спортінг с.Котівка
28.06.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
5
4
Спортінг с.Котівка
| Янович
| Арбітр: Янович Юрій
28.06.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
1 5
Полісся с.Ставки
28.06.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
1
5
Полісся с.Ставки
| Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Матч Тижня 3
05.07.20 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
10 0
ФК Мірча с.Мірча
05.07.20 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
10
0
ФК Мірча с.Мірча
| Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
05.07.20 16:00
Полісся с.Ставки
10 1
Явір с.Потіївка
05.07.20 16:00
Полісся с.Ставки
10
1
Явір с.Потіївка
| Шатило
| Арбітр: Шатило Валерій
05.07.20 16:00
Спортінг с.Котівка
5 2
Арсенал с.Чайківка
05.07.20 16:00
Спортінг с.Котівка
5
2
Арсенал с.Чайківка
| Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Матч Тижня 4
11.07.20 16:00
Явір с.Потіївка
2 6
Метеор с.Нова Буда
11.07.20 16:00
Явір с.Потіївка
2
6
Метеор с.Нова Буда
| Новиченко
12.07.20 11:00
Арсенал с.Чайківка
0 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
12.07.20 11:00
Арсенал с.Чайківка
0
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Янович
12.07.20 15:00
Спортінг с.Котівка
2 3
Полісся с.Ставки
12.07.20 15:00
Спортінг с.Котівка
2
3
Полісся с.Ставки
| Борецький
Матч Тижня 5
19.07.20 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
1 1
Полісся с.Ставки
19.07.20 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
1
1
Полісся с.Ставки
| Янович
19.07.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
5 2
Спортінг с.Котівка
19.07.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
5
2
Спортінг с.Котівка
| Сорокін
19.07.20 17:00
ФК Мірча с.Мірча
1 1
Арсенал с.Чайківка
19.07.20 17:00
ФК Мірча с.Мірча
1
1
Арсенал с.Чайківка
| Янович
Матч Тижня 6
26.07.20 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
2 3
Метеор с.Нова Буда
26.07.20 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
2
3
Метеор с.Нова Буда
| Борецький
26.07.20 16:00
Полісся с.Ставки
7 0
ФК Мірча с.Мірча
26.07.20 16:00
Полісся с.Ставки
7
0
ФК Мірча с.Мірча
| Шатило
26.07.20 16:00
Спортінг с.Котівка
2 3
Явір с.Потіївка
26.07.20 16:00
Спортінг с.Котівка
2
3
Явір с.Потіївка
| Сорокін
Матч Тижня 7
02.08.20 11:00
Явір с.Потіївка
0 3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
02.08.20 11:00
Явір с.Потіївка
0
3
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Шатило
02.08.20 13:00
Арсенал с.Чайківка
0 3
Полісся с.Ставки
02.08.20 13:00
Арсенал с.Чайківка
0
3
Полісся с.Ставки
| Янович
02.08.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
1 6
Метеор с.Нова Буда
02.08.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
1
6
Метеор с.Нова Буда
| Шатило
Матч Тижня 8
09.08.20 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3 0
Явір с.Потіївка
09.08.20 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
3
0
Явір с.Потіївка
| Технічна поразка
09.08.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
5 0
ФК Мірча с.Мірча
09.08.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
5
0
ФК Мірча с.Мірча
| Мартиненко
09.08.20 16:00
Полісся с.Ставки
13 2
Арсенал с.Чайківка
09.08.20 16:00
Полісся с.Ставки
13
2
Арсенал с.Чайківка
| Новиченко
Матч Тижня 9
16.08.20 12:00
Явір с.Потіївка
5 0
Спортінг с.Котівка
16.08.20 12:00
Явір с.Потіївка
5
0
Спортінг с.Котівка
| Янович
16.08.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
2 5
Полісся с.Ставки
16.08.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
2
5
Полісся с.Ставки
| Борецький
16.08.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
2 4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
16.08.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
2
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Мартиненко
Матч Тижня 10
23.08.20 11:00
Полісся с.Ставки
1 1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
23.08.20 11:00
Полісся с.Ставки
1
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Сорокін
23.08.20 15:00
Спортінг с.Котівка
1 2
Метеор с.Нова Буда
23.08.20 15:00
Спортінг с.Котівка
1
2
Метеор с.Нова Буда
| Янович
23.08.20 16:00
Арсенал с.Чайківка
1 4
ФК Мірча с.Мірча
23.08.20 16:00
Арсенал с.Чайківка
1
4
ФК Мірча с.Мірча
| Борецький
Матч Тижня 11
29.08.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
1 2
Явір с.Потіївка
29.08.20 16:00
Метеор с.Нова Буда
1
2
Явір с.Потіївка
| Мартиненко
30.08.20 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
12 2
Арсенал с.Чайківка
30.08.20 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
12
2
Арсенал с.Чайківка
| Янович
30.08.20 16:00
Полісся с.Ставки
12 1
Спортінг с.Котівка
30.08.20 16:00
Полісся с.Ставки
12
1
Спортінг с.Котівка
| Янович
Матч Тижня 12
06.09.20 11:00
Арсенал с.Чайківка
3 1
Спортінг с.Котівка
06.09.20 11:00
Арсенал с.Чайківка
3
1
Спортінг с.Котівка
| Мартиненко (Хоменко)
06.09.20 11:00
Явір с.Потіївка
0 3
Полісся с.Ставки
06.09.20 11:00
Явір с.Потіївка
0
3
Полісся с.Ставки
| Шатило
06.09.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
1 1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
06.09.20 16:00
ФК Мірча с.Мірча
1
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Борецький
Матч Тижня 13
13.09.20 11:30
Арсенал с.Чайківка
0 0
Явір с.Потіївка
13.09.20 11:30
Арсенал с.Чайківка
0
0
Явір с.Потіївка
| Докиль І
13.09.20 12:00
Полісся с.Ставки
3 0
Метеор с.Нова Буда
13.09.20 12:00
Полісся с.Ставки
3
0
Метеор с.Нова Буда
| Технічна поразка 3:0
13.09.20 16:00
Спортінг с.Котівка
5 2
ФК Мірча с.Мірча
13.09.20 16:00
Спортінг с.Котівка
5
2
ФК Мірча с.Мірча
| Янович
Матч Тижня 14
20.09.20 12:00
Метеор с.Нова Буда
8 1
Арсенал с.Чайківка
20.09.20 12:00
Метеор с.Нова Буда
8
1
Арсенал с.Чайківка
20.09.20 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
7 3
Спортінг с.Котівка
20.09.20 12:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
7
3
Спортінг с.Котівка
20.09.20 12:00
ФК Мірча с.Мірча
0 0
Явір с.Потіївка
20.09.20 12:00
ФК Мірча с.Мірча
0
0
Явір с.Потіївка
Перша Ліга
#
Команда
М
В
Н
П
ГЗ
ГП
РГ
Оч
1
в в в н в
12
8
4
0
55
18
37
28
2
в в в н в
12
8
3
1
41
15
26
27
3
п н в н в
12
4
6
2
23
18
5
18
4
п н н п н
12
4
4
4
28
23
5
16
5
н п в в п
12
4
3
5
18
21
-3
15
6
п н н п п
12
1
4
7
12
25
-13
7
7
п н п п п
12
0
2
10
11
68
-57
2
Сокіл с.Межирічка
Вікторія с.Вишевичі
СК Титан м.Радомишль
Фортуна с.Забілоччя
Дружба с.Велика Рача
Вепр с.Веприн
Олімпік с.Глухів-1
1 Сокіл с.Межирічка 3–3 2–2 4–1 7–3 5–0 8–1
2 Вікторія с.Вишевичі 3–3 5–0 2–1 3–0 4–0 9–0
3 СК Титан м.Радомишль 1–3 2–2 2–0 1–1 0–0 6–2
4 Фортуна с.Забілоччя 2–2 5–3 2–2 3–0 3–3 5–1
5 Дружба с.Велика Рача 1–4 0–1 0–0 2–0 2–0 2–2
6 Вепр с.Веприн 1–2 1–3 0–3 0–0 0–1 1–1
7 Олімпік с.Глухів-1 0–12 0–3 1–4 2–6 0–6 1–6
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Матч Тижня 1
14.06.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
0 0
Вепр с.Веприн
14.06.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
0
0
Вепр с.Веприн
| Рефері: Сорокін (Стадіон- с.Межирічка)
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
14.06.20 14:00
Олімпік с.Глухів-1
0 12
Сокіл с.Межирічка
14.06.20 14:00
Олімпік с.Глухів-1
0
12
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Янович
| Арбітр: Янович Юрій
14.06.20 14:00
Дружба с.Велика Рача
0 1
Вікторія с.Вишевичі
14.06.20 14:00
Дружба с.Велика Рача
0
1
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері: Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
Матч Тижня 2
27.06.20 17:00
Дружба с.Велика Рача
2 2
Олімпік с.Глухів-1
27.06.20 17:00
Дружба с.Велика Рача
2
2
Олімпік с.Глухів-1
| Шатило
| Арбітр: Шатило Валерій
28.06.20 15:00
Сокіл с.Межирічка
4 1
Фортуна с.Забілоччя
28.06.20 15:00
Сокіл с.Межирічка
4
1
Фортуна с.Забілоччя
| Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
28.06.20 16:00
Вікторія с.Вишевичі
5 0
СК Титан м.Радомишль
28.06.20 16:00
Вікторія с.Вишевичі
5
0
СК Титан м.Радомишль
| Новиченко
| Арбітр: Новиченко Руслан
Матч Тижня 3
05.07.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
6 2
Олімпік с.Глухів-1
05.07.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
6
2
Олімпік с.Глухів-1
| Сорокін
| Арбітр: Сорокін Михайло Іванович
05.07.20 12:00
Вепр с.Веприн
1 3
Вікторія с.Вишевичі
05.07.20 12:00
Вепр с.Веприн
1
3
Вікторія с.Вишевичі
| Янович
| Арбітр: Янович Юрій
Арена-Забілоччя 05.07.20 16:00
Фортуна с.Забілоччя
3 0
Дружба с.Велика Рача
05.07.20 16:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
3
0
Дружба с.Велика Рача
| Новиченко
| Арена-Забілоччя | Арбітр: Новиченко Руслан
Матч Тижня 4
12.07.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
2 0
Фортуна с.Забілоччя
12.07.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
2
0
Фортуна с.Забілоччя
| Сорокін
12.07.20 16:00
Дружба с.Велика Рача
1 4
Сокіл с.Межирічка
12.07.20 16:00
Дружба с.Велика Рача
1
4
Сокіл с.Межирічка
| Сорокін
12.07.20 17:00
Олімпік с.Глухів-1
1 6
Вепр с.Веприн
12.07.20 17:00
Олімпік с.Глухів-1
1
6
Вепр с.Веприн
| Янович
Матч Тижня 5
19.07.20 11:00
Вікторія с.Вишевичі
9 0
Олімпік с.Глухів-1
19.07.20 11:00
Вікторія с.Вишевичі
9
0
Олімпік с.Глухів-1
| Шатило
19.07.20 13:00
Вепр с.Веприн
0 0
Фортуна с.Забілоччя
19.07.20 13:00
Вепр с.Веприн
0
0
Фортуна с.Забілоччя
| Шатило
19.07.20 15:00
Сокіл с.Межирічка
2 2
СК Титан м.Радомишль
19.07.20 15:00
Сокіл с.Межирічка
2
2
СК Титан м.Радомишль
| Борецький
| Арбітр: Борецький Сергій Володимирович
Матч Тижня 6
26.07.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
1 1
Дружба с.Велика Рача
26.07.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
1
1
Дружба с.Велика Рача
| Янович
Арена-Забілоччя 26.07.20 16:00
Фортуна с.Забілоччя
5 3
Вікторія с.Вишевичі
26.07.20 16:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
5
3
Вікторія с.Вишевичі
| Новиченко
| Арена-Забілоччя
26.07.20 17:00
Вепр с.Веприн
1 2
Сокіл с.Межирічка
26.07.20 17:00
Вепр с.Веприн
1
2
Сокіл с.Межирічка
| Гаврутенко
Матч Тижня 7
01.08.20 16:00
Дружба с.Велика Рача
2 0
Вепр с.Веприн
01.08.20 16:00
Дружба с.Велика Рача
2
0
Вепр с.Веприн
| Сорокін
02.08.20 16:00
Вікторія с.Вишевичі
3 3
Сокіл с.Межирічка
02.08.20 16:00
Вікторія с.Вишевичі
3
3
Сокіл с.Межирічка
| Сорокін
02.08.20 17:00
Олімпік с.Глухів-1
2 6
Фортуна с.Забілоччя
02.08.20 17:00
Олімпік с.Глухів-1
2
6
Фортуна с.Забілоччя
| Борецький
Матч Тижня 8
09.08.20 12:00
Сокіл с.Межирічка
3 3
Вікторія с.Вишевичі
09.08.20 12:00
Сокіл с.Межирічка
3
3
Вікторія с.Вишевичі
| Янович
09.08.20 14:00
Вепр с.Веприн
0 1
Дружба с.Велика Рача
09.08.20 14:00
Вепр с.Веприн
0
1
Дружба с.Велика Рача
| Янович
Арена-Забілоччя 09.08.20 16:00
Фортуна с.Забілоччя
5 1
Олімпік с.Глухів-1
09.08.20 16:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
5
1
Олімпік с.Глухів-1
| Сорокін
| Арена-Забілоччя
Матч Тижня 9
15.08.20 16:00
Сокіл с.Межирічка
5 0
Вепр с.Веприн
15.08.20 16:00
Сокіл с.Межирічка
5
0
Вепр с.Веприн
| Шатило
16.08.20 11:00
Дружба с.Велика Рача
0 0
СК Титан м.Радомишль
16.08.20 11:00
Дружба с.Велика Рача
0
0
СК Титан м.Радомишль
| Сорокін
16.08.20 15:00
Вікторія с.Вишевичі
2 1
Фортуна с.Забілоччя
16.08.20 15:00
Вікторія с.Вишевичі
2
1
Фортуна с.Забілоччя
| Сорокін
Матч Тижня 10
23.08.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
1 3
Сокіл с.Межирічка
23.08.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
1
3
Сокіл с.Межирічка
| Янович
23.08.20 15:00
Олімпік с.Глухів-1
0 3
Вікторія с.Вишевичі
23.08.20 15:00
Олімпік с.Глухів-1
0
3
Вікторія с.Вишевичі
| Новиченко
Арена-Забілоччя 23.08.20 16:00
Фортуна с.Забілоччя
3 3
Вепр с.Веприн
23.08.20 16:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
3
3
Вепр с.Веприн
| Сорокін
| Арена-Забілоччя
Матч Тижня 11
30.08.20 13:00
Сокіл с.Межирічка
7 3
Дружба с.Велика Рача
30.08.20 13:00
Сокіл с.Межирічка
7
3
Дружба с.Велика Рача
| Шатило
Арена-Забілоччя 30.08.20 16:00
Фортуна с.Забілоччя
2 2
СК Титан м.Радомишль
30.08.20 16:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
2
2
СК Титан м.Радомишль
| Мазуренко Сергій
| Арена-Забілоччя
30.08.20 17:00
Вепр с.Веприн
1 1
Олімпік с.Глухів-1
30.08.20 17:00
Вепр с.Веприн
1
1
Олімпік с.Глухів-1
| Шатило
Матч Тижня 12
06.09.20 11:00
Дружба с.Велика Рача
2 0
Фортуна с.Забілоччя
06.09.20 11:00
Дружба с.Велика Рача
2
0
Фортуна с.Забілоччя
| Янович
06.09.20 16:00
Олімпік с.Глухів-1
1 4
СК Титан м.Радомишль
06.09.20 16:00
Олімпік с.Глухів-1
1
4
СК Титан м.Радомишль
| Шатило
06.09.20 17:00
Вікторія с.Вишевичі
4 0
Вепр с.Веприн
06.09.20 17:00
Вікторія с.Вишевичі
4
0
Вепр с.Веприн
| Гаврутенко
Матч Тижня 13
13.09.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
2 2
Вікторія с.Вишевичі
13.09.20 11:00
СК Титан м.Радомишль
2
2
Вікторія с.Вишевичі
| Шатило
Арена-Забілоччя 13.09.20 15:00
Фортуна с.Забілоччя
2 2
Сокіл с.Межирічка
13.09.20 15:00
Арена-Забілоччя
Фортуна с.Забілоччя
2
2
Сокіл с.Межирічка
| Сорокін
| Арена-Забілоччя
13.09.20 16:00
Олімпік с.Глухів-1
0 6
Дружба с.Велика Рача
13.09.20 16:00
Олімпік с.Глухів-1
0
6
Дружба с.Велика Рача
| Борецький
Матч Тижня 14
20.09.20 12:00
Сокіл с.Межирічка
8 1
Олімпік с.Глухів-1
20.09.20 12:00
Сокіл с.Межирічка
8
1
Олімпік с.Глухів-1
20.09.20 12:00
Вікторія с.Вишевичі
3 0
Дружба с.Велика Рача
20.09.20 12:00
Вікторія с.Вишевичі
3
0
Дружба с.Велика Рача
20.09.20 12:00
Вепр с.Веприн
0 3
СК Титан м.Радомишль
20.09.20 12:00
Вепр с.Веприн
0
3
СК Титан м.Радомишль