Технічний партнер

Бомбардири

Центральний матч туру Вища ліга

Картки

# Гравець Очк
1 4 1 0 7
2 4 1 0 7
3 2 1 0 5
4 5 0 0 5
5 4 0 0 4
6 4 0 0 4
7 4 0 0 4
8 4 0 0 4
9 1 1 0 4
10 3 0 0 3
11 3 0 0 3
12 3 0 0 3
13 0 0 1 3
14 0 0 1 3
15 3 0 0 3
16 3 0 0 3
17 3 0 0 3
18 3 0 0 3
19 3 0 0 3
20 0 0 1 3
21 0 0 1 3
22 3 0 0 3
23 3 0 0 3
24 3 0 0 3
25 3 0 0 3
26 3 0 0 3
27 3 0 0 3
28 3 0 0 3
29 0 0 1 3
30 3 0 0 3
31 0 0 1 3
32 3 0 0 3
33 3 0 0 3
34 3 0 0 3

Відкритий Чемпіонат та Першість Радомишльської ОТГ з футболу

2021
1
2
3
4
5
6
7
8
Матч Тижня 1
15.08.21 - 11:00
Дружба с.Велика Рача
5
0
Вепр с.Веприн
| Рефері: Сорокін
15.08.21 - 13:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
5
3
СК Титан м.Радомишль
| Рефері: Янович
15.08.21 - 15:00
Сокіл с.Межирічка
3
0
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері: Кордель
15.08.21 - 16:00
Арсенал с.Чайківка
5
3
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Наземцев
15.08.21 - 16:00
Явір с.Потіївка
1
3
Полісся с.Ставки
| Рефері: Янович
15.08.21 - 17:00
Фортуна с.Забілоччя
4
2
Метеор-Мірча
| Рефері: Борецький
Матч Тижня 2
21.08.21 - 16:00
ФК Рудня м.Радомишль
1
2
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Янович
22.08.21 - 10:00
Метеор-Мірча
0
3
Явір с.Потіївка
| технічна поразка
22.08.21 - 11:00
Вікторія с.Вишевичі
0
3
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Кордель
22.08.21 - 11:00
Вепр с.Веприн
0
3
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Горбатюк
22.08.21 - 11:00
СК Титан м.Радомишль
4
3
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері: Наземцев
22.08.21 - 16:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
1
5
Полісся с.Ставки
| Рефері: Наземцев
Матч Тижня 3
14.08.21 - 17:00
Сокіл с.Межирічка
5
3
ФК Рудня м.Радомишль
| Рефері: Сорокін
24.08.21 - 11:00
Дружба с.Велика Рача
1
2
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Сорокін
24.08.21 - 11:00
Арсенал с.Чайківка
3
1
Вепр с.Веприн
| Рефері: Борецький
29.08.21 - 11:00
Метеор-Мірча
1
4
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Янович
29.08.21 - 11:00
Явір с.Потіївка
4
3
СК Титан м.Радомишль
| Рефері: Горбатюк
29.08.21 - 12:00
Полісся с.Ставки
9
0
Фортуна с.Забілоччя
| Рефері: Наземцев
Матч Тижня 4
29.08.21 - 11:00
Вікторія с.Вишевичі
5
1
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Кордель
29.08.21 - 13:00
ФК Рудня м.Радомишль
1
4
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Борецький
29.08.21 - 15:00
Спортінг с.Котівка
3
3
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Сорокін
05.09.21 - 11:00
Метеор-Мірча
0
3
Фортуна с.Забілоччя
| технічна поразка
05.09.21 - 13:00
СК Титан м.Радомишль
1
7
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Король
05.09.21 - 15:00
Полісся с.Ставки
5
0
Явір с.Потіївка
| Рефері: Янович
Матч Тижня 5
05.09.21 - 11:00
Вепр с.Веприн
1
4
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Горбатюк
05.09.21 - 14:00
Спортінг с.Котівка
5
0
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Горбатюк
05.09.21 - 16:00
ФК Рудня м.Радомишль
3
6
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Борецький
12.09.21 - 13:00
Явір с.Потіївка
4
1
Метеор-Мірча
| Рефері: Янович
12.09.21 - 15:00
Полісся с.Ставки
4
1
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
| Рефері: Наземцев
12.09.21 - 15:00
Фортуна с.Забілоччя
4
0
СК Титан м.Радомишль
| Рефері: Сорокін
Матч Тижня 6
12.09.21 - 11:00
Дружба с.Велика Рача
2
1
ФК Рудня м.Радомишль
| Рефері: Сорокін
12.09.21 - 12:00
Арсенал с.Чайківка
4
1
Вікторія с.Вишевичі
| Рефері: Кордель
12.09.21 - 12:00
Сокіл с.Межирічка
13
0
Вепр с.Веприн
| Рефері: Горбатюк
19.09.21 - 11:00
СК Титан м.Радомишль
1
4
Явір с.Потіївка
| Рефері: Кордель
19.09.21 - 14:00
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
6
2
Метеор-Мірча
| Рефері: Янович
19.09.21 - 16:00
Фортуна с.Забілоччя
2
11
Полісся с.Ставки
| Рефері: Король
Матч Тижня 7
19.09.21 - 11:00
Вікторія с.Вишевичі
0
3
Сокіл с.Межирічка
| Рефері: Горбатюк
19.09.21 - 11:00
Вепр с.Веприн
0
5
Дружба с.Велика Рача
| Рефері: Наземцев
19.09.21 - 15:00
Спортінг с.Котівка
1
5
Арсенал с.Чайківка
| Рефері: Сорокін
Матч Тижня 8
26.09.21 - 11:00
Сокіл с.Межирічка
1
6
Спортінг с.Котівка
| Рефері: Сорокін
26.09.21 - 11:00
Дружба с.Велика Рача
3
0
Вікторія с.Вишевичі
| Технічний результат
26.09.21 - 13:30
Арсенал с.Чайківка
5
2
ФК Рудня м.Радомишль
| Рефері: Кордель

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

НАСТУПНИЙ ТУР 19.09.2021 ПРОПУСКАЮТЬ:

1. Буханчук Віталій Дмитрович – Фортуна с.Забілоччя
2. Рукавчук Вадим АнатолійовичСокіл с.Межирічка (на 3 тури до 19-09-2021 включно- рішення КДК)
3. Гаврутенко Олексій МиколайовичВікторія с.Вишевичі

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Останні фото

новини

Центральный матч туру Перша ліга

Календар

Вітаємо з днем народження

Вер 28
player photo
Якименко Богдан Дмитрович
Захисник
СК Титан м.Радомишль
Вер 28
років
17
player photo
Галушко Артем Вікторович
Нападник
Лісовод-ДЮСШ м.Радомишль
Вер 28
років
20
Вер 30
player photo
Науменко Олексій Олексійович
Воротар
Авангард смт.Біла Криниця
Вер 30
років
31
player photo
Чорний Максим Олександрович
Півзахисник
Дружба с.Велика Рача
Вер 30
років
24
player photo
Шутенко Вадим Олегович
Півзахисник
Вер 30
років
23
player photo
Рудківський Дмитро Васильович
Нападник
Вепр с.Веприн
Вер 30
років
24

Новини зі світу футболу

P